Nowe kroje i rozmiary LEVI’S CURVE ID na wiosnę 2011

Levi’s w sezonie wiosna-lato 2011 poszerza swoją popularną, dostępną na całym świecie kobiecą linię, Levi’sCurve ID, o nowe kroje i rozmiary! Levi’s CURVE ID zadebiutowały w fasonie ’Modern Rise’, o nieco obniżonej talii, by nadać współczesny look’ Teraz, kobiety, które preferują nieco wyższy stan spodni, odnajdą perfekcyjne Levi’s Curve ID o kroju ’Classic Rise’, które są wyższe od swoich poprzedniczek o 2,5cm, osadzone lekko poniżej talii nadają bardziej klasyczny look.

levisy_wiosna_2011

Levi’s  Curve ID to linia dżisnów idealnie dopasowanych do sylwetki, do jej zaprojektowania wykorzystano rewolucyjny system miar oparty na kształcie kobiecego ciała, a nie rozmiarze. Od czasu, kiedy linia Levi’s Curve ID została zaprezentowana w sierpniu 2010, ponad milion kobiet odnalazło wśród nich swój idealny model. Linia została zaprojektowana jako rezultat przestudiowania ponad 60,000 skanów kobiecych ciał i wysłuchania opinii kobiet o swoich kształtach i rozmiarach. 'Wierzę że każda kobieta znajdzie w Levi’s coś dla siebie, swojej sylwetki i w swoim rozmiarze!’ ’ mówi Dorota Gutkowska, Dyrektor Generalny Grupy Wschodnioeuropejskiej.

levisy_wiosna_2011

Levi’s Curve ID Classic

Wiosną 2011 roku, kroje Slight, Demi i Bold Levi’s Curve ID prezentujemy zarówno w wersji 'Modern’ jak i 'Classic Rise’, czyli z stanem wyższym o 2,5cm, w całej gamie zróżnicowanych stylów (Skinny, Straight i Boot Cut) oraz modeli.

levisy_wiosna_2011

Levi’s Curve ID Modern

Levi’s pragnąc zaspokoić zarówno potrzeby modowe jak i te związane z idealnym dopasowaniem spodni wszystkich kobiet na świecie w tym sezonie swoją ofertę powiększa o dodatkowe rozmiary. Początkowo Curve ID były dostępne w rozmiarach talii od 22 do 32. Tej wiosny we wszystkich krojach i stylach wprowadzony został dodatkowo rozmiar 34. Rozmiary 36 i 38 będą dostępne już w kolekcji jesień/zima 2011.

Dżinsy z serii Levi’s  Curve ID są dostępne w sklepach na całym świecie. W każdym ze sklepów można porozmawiać i poradzić się naszego eksperta z zakresu kobiecych wymiarów. Nasz ekspert określi Twój idealny Curve ID i pomoże odnaleźć krój dżinsów perfekcyjnie dopasowany do kształtu Twojej sylwetki i stylu. W tym sezonie możesz również określić swój idealny krój dżinsów przeglądając galerię ze zdjęciami kobiet o modelowych sylwetkach oraz odwiedzając wirtualną, interaktywną 'przymierzalnię’ na www.levi.com

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (163 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany