Nowe depilatory Braun na rynku: seria Silk-épil

Tego lata marka Braun proponuje nam nowe depilatory, które pomogą szybciej i bardziej bezboleśnie pozbyć się niechcianego owłosienia – Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty oraz Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa.

Depilatory Braun

Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty

został stworzony z myślą o kobietach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją. Ten wyjątkowy produkt jest prosty w obsłudze, więc bez zbędnego bałaganu użyjemy go we własnej łazience. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom Braun Silk-épil 5 Young Beauty zapewni efekt trwalszy niż golenie. Depilator jest także wydajniejszy niż wosk. Zastosowane w urządzeniu rolki masujące i rękawica chłodząca pozwolą na wyjątkowo delikatne pozbycie się niechcianych włosków i zapomnienie o spodniach.

Z depilatorem Braun Silk-épil 5 Young Beauty pierwsze kroki w depilacji mogą być prawdziwą przyjemnością. Nawet dla kobiet, które jeszcze nie próbowały usuwania włosków tą wygodną i delikatną metodą. Depilator posiada rolki masujące, które aktywnie masują i stymulują skórę, dzięki czemu depilacja jest wyjątkowo delikatna. Dodatkowo do każdego produktu dołączona jest rękawica chłodzącą, która łagodzi podrażnienia po zabiegu.

Zaletą depilatora Braun Silk-épil 5 Young Beauty jest łatwość użycia produktu we własnej łazience bez zbędnego bałaganu. Po skończonej depilacji wystarczy umyć depilator pod bieżącą wodą, co zapewnia lepszą higienę. Dzięki wybraniu depilatora spośród innych metod usuwani włosków nie ma potrzeby czekać aż włoski odrosną. Przez cały czas możemy cieszyć się niezmiennie gładką skórą i zapomnieć o spodniach.

Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty usuwa nawet najkrótsze włoski, więc zapewnia nieporównywalnie lepsze efekty niż woskowanie. Jest także wydajniejszy niż wosk. Depilatory Silk-épil 5 posiadają opatentowany system HairLift, który unosi, obluzowuje i delikatnie usuwa nawet krótkie lub płasko leżące włoski. Podczas woskowania takie włoski zostałyby pominięte.

Braun Silk-épil 5 Young Beauty to produkt, który gwarantuje efekt trwalszy niż golenie nóg maszynką. Depilator usuwa włos z cebulką, przez co odrastające włoski są delikatniejsze i cieńsze.

 

Łagodną i skuteczną depilację nawet do 4 tygodni zapewniają także:

 • Technologia Close-Grip to 40 par pęset zaprojektowanych tak, by chwycić włoski
  o długości nawet  0,5 mm.
 • Ruchoma główka, która wychyla się do 15 stopni w przód i w tył, co pozwala na lepsze dopasowanie się do kształtu ciała.
 • Końcówki SoftLift Tips unoszą nawet płasko rosnące włoski i odpowiednio kierują je
  w stronę pęset.
 • Światełko SmartLight to lampka podświetlająca depilowany obszar, dzięki której widoczne są nawet najcieńsze włoski, co zapobiega ich pominięciu.

W tym sezonie gładkie ciało jest najbardziej obowiązującym trendem. Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty zapewni każdej dziewczynie aksamitną skórę, a tym samym będzie modny gadżetem, który zmieścimy w każdej torebce.

Braun Silk-épil 5 Young Beauty, model 5158 – sugerowana cena detaliczna – 349 złotych

 

Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa

Depilator tensprytnie łączy dwa zabiegi w jednym urządzeniu. Urządzenie usuwa lepiej niż wosk krótkie włoski, dzięki czemu otrzymujemy długotrwały efekt niesamowicie gładkiej i wolnej od włosków skóry. Nowa, soniczna nakładka peelingująca pozbywa się martwego naskórka lepiej niż ręczne złuszczanie. Od dziś efekt promiennej i gładkiej skóry prosto z profesjonalnego gabinetu osiągniemy we własnym, domowym Spa.

Promienna i wolna od włosków skóra to marzenie każdej kobiety. Dzięki nowemu depilatorowi Braun Silk-épil 7 SkinSpa, który sprytnie łączy dwa zabiegi w jednym urządzeniu, każda z nas już niedługo poczuje się naturalnie piękna i zadbana. Co ważne, kompletny zabieg depilacji
i eksfoliacji skóry wykonamy we własnej łazience
.

Nowy, wielozadaniowy depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa radzi sobie lepiej niż wosk z usuwaniem najkrótszych włosków z kobiecego ciała. Dzięki specjalnej nakładce peelingującej i 3 000 mikrodrganiom na minutę, depilator zapewnia cztery razy lepsze rezultaty niż ręczne złuszczanie. Eksperci marki, dbając o wygodę i komfort kobiet zadbali również o to, aby depilator mógł być używany na sucho jak i w wodzie.

Wiele miesięcy pracy ekspertów marki Braun nad nowym depilatorem pozwoliło połączyć wspaniały design i najnowsze rozwiązania technologiczne.

 

Nowa nakładka peelingująca sprawia, że skóra jest bardziej promienna.

 • Technologia soniczna, dzięki której szczoteczka peelingująca wykonuje aż 3 000 mikrodrgań na minutę. Badania pokazują, że soniczna nakładka peelingująca usuwa martwy naskórek lepiej niż ręczne złuszczanie i zapewnia cztery razy lepsze rezultaty.
 • Szczoteczka peelingująca o długości 50 mm odchyla się aż o 27 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała.
 • 10 000 włókien w nasadce peelingującej, które delikatnie usuwają martwe komórki i stymulują regenerację powierzchni skóry:

                    – włókna o dwóch różnych wysokościach, aby lepiej dopasować się do kształtów ciała.

                    – trzy typy włókien pozwalające na intensywny lub delikatny masaż i dokładny efekt   eksfoliacji skóry.

 • Rotacyjne ruchy nakładki peelingującej naśladują masaż eksfoliacyjny.

Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa usuwa nawet najkrótsze włoski na sucho i w wodzie.

 • Technologia Close-Grip to 40 par pęset opracowanych w taki sposób, aby lepiej chwytały włoski jeszcze bliżej skóry. Depilatory Braun Silképil 7 SkinSpa usuwają włoski lepiej niż wosk. Umożliwia usunięcie najmniejszych włosków, nawet tych wielkości ziarnka piasku o długości 0,5 mm.
 • System masujący o wysokiej częstotliwości pomaga zmniejszyć wszelkie odczucie dyskomfortu i stymuluje skórę, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana do depilacji.
 • Światełko Smartlight zaprojektowane tak, aby prowadzenie depilatora było jeszcze łatwiejsze, a usuwanie nawet tych najmniejszych włosków jeszcze bardziej dokładne.
 • Ruchoma główka, która wychyla się o 15 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała, zapewniając większy komfort depilacji i jeszcze większą dokładność.

Nakładka i depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa.

 • Rozwiązanie Wet & Dry: depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa jest bezprzewodowy
  i zapewnia skuteczną i delikatną depilację także w wodzie.
 • Wybór dwóch prędkości depilacji umożliwia dostosowanie procesu depilacji do indywidualnych potrzeb.

 

Ambasadorką Braun Silk-épil 7 SkinSpa jest młoda, obiecująca modelka, piosenkarka i autorka tekstów Sofie Winterson. Artystka była naturalnym wyborem na „twarz, nogi i głos” depilatora Braun Silk-épil 7 SkinSpa ze względu na jej ogromną pasję do muzyki, którą definiuje jako „spa dla duszy”. Specjalnie na potrzeby kampanii promocyjnej tego wyjątkowego depilatora Sofie Winterson nagrała piosenkę zatytułowaną „Your Eyes”.

Szeroki wachlarz depilatorów Braun Silk-épil 7 SkinSpa obejmuje wiele modeli wyposażonych w różne nakładki, takie jak nakładka goląca, nakładka do twarzy, czy nakładka do obszarów szczególnie wrażliwych. Wybrane modele w zestawie posiadają także bazę ładującą.

Aż 90%* kobiet potwierdza, że Braun Silk-épil 7 SkinSpa oferuje dwie korzyści w jednym urządzeniu dla osiągnięcia lepszych efektów pielęgnacji skóry. 93%* badanych twierdzi, że oferowanie domowego wellness to prawdziwa innowacja w tej kategorii produktowej.

 • Test konsumencki przeprowadzony na grupie 60 kobiet w 2012 roku w Niemczech.

Braun Silk-épil 7 SkinSpa, model 7951 – sugerowana cena detaliczna – 699 złotych
Braun Silk-épil 7 SkinSpa, model 7921 – sugerowana cena detaliczna – 649 złotych

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (123 głosów, średnia: 4,08 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  26 czerwca 2013 10:18

  Jakoś nie mogę się przekonać do żadnego depilatora.

  Odpowiedz
 2. Brunia28  26 czerwca 2013 12:41

  Mam ten Silk-épil 7 SkinSpa i jest idealny w porownaniu z innymi nie odczuwa sie takiego bólu…

  Odpowiedz
 3. dudqa  19 lipca 2013 13:41

  Depilator godny polecenia, a funkcja depilacji pod wodą swietna sprawa

  Odpowiedz
 4. maga  19 lipca 2013 13:46

  Oj przydałby mi się taki.)

  Odpowiedz
 5. ffoff  16 sierpnia 2013 19:25

  depilatorey bylyby super gdyby nioe te wrastajace włoski

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany