Nowe ambasadorki 4.edycji kampanii #lubiesiebie

Do grona ambasadorek ważnej i cenionej przez kobiety kampanii #lubiesiebie dołączyły polityczka, psycholożka, aktorki i wokalistka. Panie mówią o potrzebie samoakceptacji oraz jej roli w naszym życiu. Dlaczego jest to tak ważne? Mówią ambasadorki kampanii.

kampania lubiesiebie

Fot. mat.nadesłane, kolaż redakcji

Kampania #lubiesiebie pokazuje dlaczego samoakceptacja jest niezbędna do tego, aby mówić o sukcesie osobistym, a także dlaczego ważna jest tzw. self-love. 1-sza edycja projektu  wystartowała w grudniu 2022 roku i otworzyła cykl skierowany do wszystkich kobiet. Grono ambasadorek kampanii zasiliły właśnie Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz czyli Alka Positive. Dołączyły one do Marii Sadowskiej, Doroty Williams, Lidii Popiel, Adrianny Palki, Agnieszki Więdłochy, Kasi Żak, Marty Lech-Maciejewskiej ( Superstyler ) , Marioli Bojarskiej-Ferenc, Kasi Herman, Jowity Budnik, Joanny Liszowska, Małgorzaty Pieczyńskiej i Oli Hamkało.

Kampania traktuje o kluczowej roli samoakceptacji w życiu, będącej obok pewności siebie , jednym z dwóch filarów sukcesu. Oto jak o istocie lubienia siebie mówią ambasadorki 4.edycji:

Dorota Landowska  – „Kiedy byłam bardzo młoda, nic mi się w sobie nie podobało. Nie byłam w stanie się zaakceptować. Teraz kiedy patrzę na stare zdjęcia, myślę czego ja od siebie chciałam końcu przyszedł ten czas kiedy jestem dojrzałą kobietą i wszystko jest tak jak powinno być. Zaczęłam siebie lubić, wręcz kochać szanować. Odkryłam w sobie moc, której życzę wszystkim. Czas jest lekarstwem”.

Dorota Landowska

Fot.mat.nadesłane

Julia Pietrucha  – „Lubię siebie za prostotę życia, którą wybrałam, za piękno swoje i osób, które mnie otaczają. To sprawia, że dobrze się czuje, że jest mi dobrze ze sobą. Wstaję rano i uśmiecham się do siebie. Akceptacja siebie powoduje, ze jest lepiej, myślę, ze warto uznać siebie takimi jakimi jesteśmy, a to sprawia, że i dla siebie będziemy lepsi i dla innych”.

Julia Pietrucha

Fot. mat.nadesłane

Alka Positive – „Lubię siebie za empatię, za życzliwość , za odwagę, którą w sobie mam, za to, ze akceptuję siebie taką jaką jestem. I z głębi serca życzę każdej z nas zdrowej samooceny, bo ona jest kluczem do zrozumienia siebie i do tego aby budować lepsze, spokojniejsze życie”.

Alka Positive

Fot. mat.nadesłane

Monika Krzywkowska – ” Lubię siebie za spokój, za dystans, za konsekwencje. Mogę śmiało powiedzieć, że dziś lubię się bardziej niż kiedyś. Bardzo się cieszę, ze dojrzałość nie musi oznaczać banicji z tych stref życia, które tak nierozerwalnie kojarzą się nam z młodością. I życzę wszystkim kobietom, aby umiały walczyć o siebie, dbać o siebie, lubić siebie, ale też odpuszczać w chwilach kiedy nie warto i umiały zobaczyć te momenty”.

Monika Krzywkowska

Fot. mat.nadesłane

Katarzyna Zawadzka  – ” Lubię siebie za odwagę, za niezłomność , za to, że jestem otwarta , że akceptuję rzeczywistość taką jaką jest. Chociaż z tą akceptacją to nie jest oczywista sprawa, a i oczywistą sprawą nie jest akceptowanie siebie, ale uważam, że jest to najważniejsza i najpiękniejsza podróż jaką możemy odbyć w życiu właśnie do samoakceptacji, do pokochania siebie i do bycia ze sobą w przyjaźni. To naprawdę skutkuje i stwarza życie piękniejszym”.

Katarzyna Zawadzka

Fot.mat.nadesłane

Karolina Matusik: „Nie mamy czasu na brak akceptacji, na to, żeby siebie nie lubić. Warto siebie lubić, bo to uławia życie nam i jest dobre dla wszystkich, którzy nas otaczają”.

Karolina Matusik

Fot. mat.nadesłane

Partnerem głównym 4. edycji jest OSLO SKIN LAB.

„Już drugi rok Oslo Skin Lab ma przyjemność być głównym partnerem akcji Lubię Siebie. Głęboko wierzymy w ten projekt, ponieważ w sercu naszej skandynawskiej marki drzemie filozofia slow-age. Na czym właściwie polega ta filozofia? Najprościej mówiąc, na kochaniu i akceptowaniu siebie – w każdym wieku i na każdym etapie życia, ponieważ życie zawsze może zaoferować nam wiele, a tylko od nas zależy czy i w jaki sposób to przyjmiemy. Naszym flagowym produktem jest bioaktywny kolagen The Solution™, który powstał, by opóźniać i spowalniać procesy starzenia, lecz nie zaprzeczać im. W Oslo Skin Lab jesteśmy pewni, że możemy dbać o siebie, w zgodzie ze sobą, a także miłością i szacunkiem do upływu czasu. I tego też uczymy kobiety każdego dnia. Współpraca z Kliniką Strzałkowski i bycie partnerem kampanii #Lubiesiebie idealnie dopełnia się z naszą misją.” – mówi Natalia Zgorzelska z Oslo Skin Lab.

A inicjator akcji Doktor Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski tak podsumowuje  – „Kampania #lubięsiebie to absolutny must have w dzisiejszych czasach dla nas,  dla kobiet. To właśnie wy kobiety jesteście inspiracją, energią i drogowskazem do tej kampanii i kolejnych edycji i za to wam bardzo dziękuję. Dziś dziękuję naszym wspaniałym ambasadorkom , dziękuję naszym wyjątkowym partnerom i wam wszystkim za to że jesteście z nami”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (15 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...