Linia kosmetyków Oeparol Essence – dla cery suchej i bardzo suchej

Latem cera sucha i bardzo sucha jest szczególnie narażona na przesuszenia. Dlatego warto brać pod uwagę takie kosmetyki, które w swoim składzie zawierają składniki odbudowujące barierę lipidową skóry. Jedną z takich serii jest linia polskich kosmetyków Oeparol Essence. Poniżej prezentujemy produkty wchodzące w jej skład.

Oeparol® Essence Intensywny krem odżywczy z kwasami omega i ceramidami na dzień 

Krem_przeciwzmarszcz_z_ceramidami_omega_dzien_OEPAROL_Essence

Krem przyspiesza proces regeneracji skóry i dostarcza jej substancji odżywczych. Kompleks Ω Lipo – Ceramid, będący kompozycją ceramidów i pozyskiwanych z oleju z nasion wiesiołka kwasów omega – 6, odbudowuje barierę lipidową skóry i przywraca jej równowagę fizjologiczną. Innowacyjny emolient zastosowany w preparacie porządkuje strukturę lipidów i zwiększa zdolność do zatrzymywania wody w naskórku. Krem został wzbogacony o polifenole z czarnych winogron o działaniu przeciwrodnikowym i antystresowym.

Wskazania: Codzienna pielęgnacja skóry suchej lub bardzo suchej, zmęczonej i potrzebującej dogłębnego odżywienia i odprężenia.

FARMACEUTYCZNA JAKOŚĆ, testowany dermatologicznie, hipoalergiczny, bez parabenów

Cena ok. 22 zł/ 50 ml, dostępny w aptekach i wybranych drogeriach Rossmann.

Oeparol® Essence Silnie regenerujący krem z kwasami omega i ceramidami na noc

silnie_regen_krem_ceramidy_omega_noc_OEPAROL_Essence

Silnie regenerujący krem z kwasami omega i ceramidami na noc Oeparol® Essence przyspiesza proces regeneracji skóry i dostarcza jej substancji odżywczych.  Kompleks Ω Lipo – Ceramid, będący kompozycją ceramidów i pozyskiwanych z oleju z nasion wiesiołka kwasów omega – 6, odbudowuje barierę lipidową skóry i przywraca jej równowagę fizjologiczną. Innowacyjny emolient zastosowany w preparacie porządkuje strukturę lipidów i zwiększa zdolność do zatrzymywania wody w naskórku, zapewniając efekty kojący i ochronny. Dzięki zawartości masła Shea, skóra odzyskuje gładkość i elastyczność.

  • odżywia i regeneruje
  • odbudowuje barierę lipidową skóry

Wskazania: Codzienna pielęgnacja skóry suchej lub bardzo suchej, potrzebującej dogłębnego odżywienia i regeneracji.

FARMACEUTYCZNA JAKOŚĆ, testowany dermatologicznie, hipoalergiczny, bez parabenów

Cena ok. 21 zł/ 50 ml, dostępny w aptekach i wybranych drogeriach Rossmann.

Oeparol® Essence Odżywczy krem pod oczy z kwasami omega i ceramidami

odzywczy_pod_oczy_ceramidy_omegaOEPAROL_Essence

Krem przyspiesza proces regeneracji skóry i dostarcza jej substancji odżywczych.  Kompleks Ω Lipo – Ceramid, będący kompozycją ceramidów i pozyskiwanych z oleju z nasion wiesiołka kwasów omega – 6, odbudowuje barierę lipidową skóry i przywraca jej równowagę fizjologiczną. Innowacyjny emolient zastosowany w preparacie porządkuje strukturę lipidów i zwiększa zdolność do zatrzymywania wody w naskórku. Dzięki zawartości masła Shea, skóra odzyskuje gładkość i elastyczność. Zamknięta w liposomach escyna poprawia mikrokrążenie, zmniejsza kruchość naczyń, redukuje opuchnięcia i rozjaśnia cienie pod oczami.

Wskazania: Codzienna pielęgnacja skóry wokół oczu, skłonnej do przesuszania oraz występowania cieni i opuchnięć pod oczami.

FARMACEUTYCZNA JAKOŚĆ, testowany dermatologicznie, hipoalergiczny, bez parabenów

Cena ok. 18 zł/ 15 ml, dostępny w aptekach i wybranych drogeriach Rossmann.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (130 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...