Nowa maszynka dla mężczyzn Gillette Mach3 Turbo

Podrażnienia po goleniu to problem mężczyzn na całym świecie. Deklaracje mężczyzn pokazują, że zarówno mężczyźni, jak i ich partnerki żyją w błędnym przekonaniu, że zaczerwienienie jest nieuniknioną konsekwencją dokładnego golenia. Gillette tymczasem udowadnia, że odpowiednia maszynka, taka jak Gillette MACH 3 Turbo nie powoduje podrażnień i gwarantuje 10 razy lepszy komfort golenia w porównaniu do maszynki  jednorazowej.

mach-3-turbo

Nowa maszynka dla mężczyzn Gillette Mach3 Turbo Razor posiada trzy ostrza osadzone na sprężynkach  ruchomej głowicy, automatycznie dostosowujące się do siły nacisku oraz kształtu twarzy. Technologia zastosowana w maszynce pozwala uzyskać za jednym pociągnięciem 10 razy lepszy komfort golenia
w porównaniu do maszynki  jednorazowej
. Dodatkowo maszynka systemowa Gillette Mach3 Turbo Razor  została wyposażona w system Comfort Guard  – 5 mikrolistków  kontrolujących optymalny poziom golenia oraz pasek nawilżający, które zapewniają efekt gładkiej skóry. Wszystkie funkcje nowej maszynki Gillette MACH3 Turbo Razor pozwalają kontrolować nacisk ostrzy na powierzchnię skóry, gwarantując bardziej komfortowe golenie zapobiegając zaczerwienieniu twarzy, często występującego po zastosowaniu maszynki jednorazowej.

Nowoczesny design maszynki Gillette Mach3 Turbo został wybrany spośród 500 wzorów przez konsumentów z całego świata. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii oraz wzornictwa maszynka Gillette jest gadżetem, w który warto wyposażyć łazienkę zapewniając sobie lepszy początek dnia.

Rekomendowana cena detaliczna: 39,90 zł

Więcej o maszynce Gillette Mach3:  http://www.gillette.com/pl/PL/home.aspx

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (101 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Patriszia  1 maja 2015 15:25

  może kupię mojemu mężczyźnie 🙂

  Odpowiedz
 2. Kmakolagwa  1 maja 2015 16:52

  Mój tata bardzo je sobie chwali.

  Odpowiedz
 3. Elżbieta Wawer  1 maja 2015 17:49

  Własnie takie kupuje swojemu od jakiegos czasu

  Odpowiedz
 4. lilkawodna  3 maja 2015 11:15

  Mój mąż używa właśnie takich.

  Odpowiedz
 5. bbo  4 maja 2015 21:33

  A mój niedawno testował właśnie tę 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany