Nowa linia bielizny modelującej i wyszczuplającej od Calzedonia

Calzedonia Shaping Modellante – to wszechstronnie modelująca linia zawierająca produkty, które udoskonalą i podkreślą różne partie twojego ciała.  Ta bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę  składa się z ośmiu produktów. Gładkie, kryjące rajstopy modelują uda i okolice brzucha, podczas gdy te same rajstopy w wersji uciskowej modelują całe nogi i nadają uczucie zrelaksowania.

bielizna modelująca calzedonia

Rajstopy i legginsy typu push-up podnoszą pośladki. Z kolei dopasowane szorty- zarówno z krótką jak i wydłużoną nogawką, mogą być noszone do bardzo obcisłych ubrań i nadal doskonale modelować sylwetkę. Szczególną uwagę poświęcono także opakowaniom, które zostały zaprojektowane przez słynną ilustratorkę Jacqueline Bissett. Jacqueline jest znana prasie i światowi mody ze swojego eleganckiego i klasycznego stylu. Stworzyła akwarelowe, małe dzieła sztuki, na których zaznaczone są obszary kobiecego ciała modelowane przez dany element bielizny.

Dzięki tym eleganckim ilustracjom doskonale dobierzesz odpowiednią bieliznę, która podkreśli twoje atuty i uwypukli kobiece kształty.

leggings pushup bielizna modelująca, calzedonia

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (211 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany