Nowa książka na rynku: ,,Swoja drogą” Tomek Michniewicz

Tomek Michniewicz zabrał w podróż trzy bliskie osoby w wybrane przez nich miejsca. Jak te wyprawy zmieniły ich życia? Odpowiedź zawarł na kartach swej najnowszej książki.

Tomek Michniewicz: „Zabiorę Cię w dowolne miejsce na świecie, ale decyduj natychmiast”. Znany dziennikarz i podróżnik – Tomasz Michniewicz – zabrał w podróż trzy bliskie osoby w wybrane przez nich miejsca. Jak te wyprawy zmieniły ich życia? Odpowiedź Michniewicz zawarł na kartach swej najnowszej książki.

Tomek Michniewicz 'Swoja droga'

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat.

Historia jak z filmu, która wydarzyła się naprawdę

Wyprawy na drugi koniec świata zmusiły całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą?

30 kwietnia nakładem Wydawnictwa Otwartego ukazała się książka „Swoją drogą” – długo oczekiwany reportaż autora bestesellerów „Gorączka” i „Samsara”. To książka o podróżach i zarazem książka-podróż, którą każdy przeżyje inaczej. Książce towarzyszy niezwykły konkurs: Tomek Michniewicz zabierze w dowolnie wybrane miejsce na świecie osobę, która go do tego przekona. Konkurs wystartował 22 kwietnia.

Partnerami książki są Allegro i KLM, a patronami: TTV, radiowa Jedynka i tanie-loty.pl

Książka: „Swoją drogą” Autor: Tomasz Michniewicz Premiera: 30.04.2014 Start konkursu: 22.04.2014

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (111 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  2 maja 2014 09:46

    Książka musi być naprawdę interesująca.

    Odpowiedz
  2. bbo  4 maja 2014 19:04

    Zachęcił mnie ten artykuł. Przeczytam z pewnością.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany