Nowa kolekcja zegarków Swatch X You Zodiac inspirowana astrologią

Renomowana marka zegarków Swatch stworzyła kolekcję X You Zodiac, dla której inspiracją jest astrologia. Dla osób zainteresowanych znakami zodiaku to nie lada gratka, tym bardziej, że użytkownicy mogą sami zaprojektować wzór, który się znajdzie na wybranym modelu. Takie rozwiązanie pozwala się wyróźnić, wyrazić swoje upodobania i jednocześnie poczuć wyjątkowo.

Spis treści:

zegarki swatch retouched

Mat. nadesłane/ kolaż redakcji

Kolekcja zegarków Swatch X You Zodiac ze znakami zodiaku

Kolekcje Swatch X You przyzwyczaiły nas do tego, że są gwarancją wyjątkowości i indywidualności, a to dzięki możliwości personalizacji. Zodiac idzie o krok dalej.  Symbole na paskach wydobywają na światło dzienne ukryte aspekty każdego ze znaków zodiaku. Od szlachetnych kamieni przez gwiazdozbiory i zwierzęta duchowe, po planety rządzące dniem urodzin. Wzory w tle z kolei odnoszącą się do powietrza, ognia, ziemi i wody. To sprawia, że użytkownicy tych wyjątkowych modeli mogą je dopasować do swojego żywiołu.

Możliwość personalizacji zegarków Swatch X You Zodiac

To co może spodobać się użytkownikom to na pewno możliwość edytowania wzoru, który się finalnie znajdzie na pasku. Dzięki wykorzystaniu konfiguratora Swatch X You w zakładce „Spersonalizuj” na Swatch.com, znaki należące do żywiołów ziemi i wody z niebieskim i fioletowym wypukłym wzorem, a także znaki powietrza i ognia z odpowiednio czerwonym i pomarańczowym tłem można powiększać, zmniejszać oraz obracać. Na koniec pozostaje dobranie ostatnich szczegóły, takich jak kolor mechanizmu, kształt indeksów. W ten sposób można stworzyć wyjątkowy egzemplarz wyrażający osobowość i pomysłowość właściciela. Co więcej, istnieje możliwość dodania własnej spersonalizowanej wiadomość na deklu. Z kolei dla tych, którzy nie są fanami personalizowanych produktów jest dobra wiadomość – są także gotowe do noszenia wzory dla każdego znaku zodiaku.

Kolekcja Swatch X You Zodiac jest dostępna na swatch.com oraz w wybranych sklepach Swatch.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (14 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...