Nowa kolekcja Simple – Wspaniały pokaz mody na lotnisku Chopina

110 metrów częściowo ruchomego wybiegu. Najwspanialsze polskie gwiazdy i prawie czterdzieści pięknych polskich modelek. Takiego pokazu mody jeszcze u nas nie było! Wczoraj na lotnisku Chopina w Warszawie, w niedostępnej jeszcze dla podróżnych części terminalu, odbył się wyjątkowy pokaz najnowszej kolekcji marki Simple. Partnerem pokazu była Cisowianka Perlage, po raz pierwszy zaprezentowana w nowej, niezwykle eleganckiej szklanej butelce.

simple kolekcja

Zaprezentowana kolekcja Simple Creative Products na nadchodzący sezon jesień-zima 2011/2012 jest dziełem projektantki Lidii Kality. Te przepiękne stroje prezentowało aż 36 modelek, a niesamowity pokaz oglądało pół tysiąca specjalnie na tę okazję zaproszonych gości. Wśród nich nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego showbiznesu, które chętnie pokazują się w kreacjach tej polskiej marki. W pierwszym rzędzie zasiedli m.in. Agnieszka Maciąg, Ewa Gawryluk, Lidia Popiel, Paulina Sykut, Lidia Kopania, Dorota Gardias, Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Agnieszka Popielewicz, Anna Piszczałka, Maja Hirsch i Justyna Steczkowska.

Nietypowy pokaz mody odbył się w jeszcze niedostępnej dla pasażerów części Terminalu A. Modelki prezentowały kolekcję spacerując po najdłuższym w Polsce, bo aż 110-metrowym wybiegu, którego częścią były ruchome chodniki. Po raz pierwszy w Polsce zorganizowano pokaz w terminalu lotniczym.

To już kolejny raz, kiedy Cisowianka Perlage staje się partnerem wydarzeń związanych ze światem mody. Niedawno towarzyszyła otwarciu butiku Paprocki & Brzozowski, a chwilę potem była głównym partnerem pokazu najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. To dowód na to jak doskonale Cisowianka Perlage pasuje do sytuacji, gdzie króluje styl i elegancja. Na wczorajszym pokazie po raz pierwszy goście mogli spróbować Cisowianki Perlage w nowej odsłonie – w szklanych, eleganckich butelkach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. xtina120  17 listopada 2015 21:50

    Justyna Steczkowska wygląda perfekcyjnie

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  14 listopada 2016 14:28

    Ładnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany