Nowa kolekcja Reserved. „CURATED BY BRITISH VOGUE” specjalnie na karnawał!

Najnowsza kolekcja Reserved przypomina nam już o nadchodzącym sylwestrze i karnawale. Nie zabrakło w niej „małej czarnej”, połysku i ciekawych połączeń. Jeśli miałybyśmy określić ją w dwóch słowach, powiedziałybyśmy: elegancka i przyjemna. Co więcej, podąża za trendami, bowiem powstała we współpracy ze stylistami z Vouge’a.

Lada moment Święta i sylwester, a zanim się obejrzymy, trzeba będzie myśleć o kreacji na karnawał. Wiele ciekawych propozycji i inspiracji znajdziemy bez wątpienia w najnowszej kolekcji Reserved „CURATED BY BRITISH VOGUE”. Linia powstała we współpracy ze stylistami redakcji brytyjskiego Vogue’a, zatem możemy mieć pewność, że podąża za największymi światowymi trendami. Będzie przede wszystkim błyszcząco, jak z resztą przystało na ten sezon. Ale nie tylko! Zapraszamy do oglądania. 

Nowa kolekcja Reserved. „CURATED BY BRITISH VOGUE” specjalnie na karnawał!

Kolekcja „CURATED BY BRITISH VOGUE” jest już dostępna w asortymencie sklepów Reserved. Był to wielki prezent urodzinowy od marki, bowiem trafił do wybranych punktów na całym świecie własnie w mikołajki. Oczywiście, dla wygody wszystkie wyjątkowe modele możemy kupić również przez Internet. Linia w swojej stylistyce nawiązuje do legendarnego nowojorskiego Klubu Studio 54, który działa od lat 70-tych. I właśnie do takich czasów, tyle że w odsłonie glamour wyraźnie nawiązali projektanci.

Kolekcja jest wielką fuzją gustów klientek Reserved i czytelniczek Vogue.- Jest nam niezmiernie miło ogłosić pierwszą współpracę przy tworzeniu kolekcji pomiędzy brytyjskim wydaniem Vogue’a a Reserved. Nasza współpraca z Reserved jest źródłem nowych, ekscytujących możliwości, a wyjątkowy charakter tej relacji pozwala redakcji brytyjskiego Vogue’a znaleźć się jeszcze bliżej naszych czytelników – powiedziała Vanessa Kingori, wydawca brytyjskiego Vogue’a. Kolekcja jest niezwykle inspirująca, bowiem pozwala na rozmaite sposoby łączyć poszczególne jej elementy, w stworzeniu tej jedynej wyjątkowej stylizacji. 

 

Twoja własna „mała czarna”

Projektanci  „CURATED BY BRITISH VOGUE” stawiają na „małą czarną”, tyle że w rozmaitych inspirujących odsłonach. Może nią być sukienka z pluszowego aksamitu opatrzona głębokim dekoltem, a nawet spodnie w towarzystwie smokingowej marynarki.

Jeżeli chodzi o powrót do lat 70-tych, a dokładniej do ery disco, które narodziło się właśnie w tym czasie, propozycje od Reserved same tańczą i olśniewają! I można tu wymienić metaliczne topy, brokatowe sukienki – zarówno w wersji mini, jak i maxi, czy szorty ze sztucznej skóry. Możesz być pewna, że stylizacje glamour oczarują każdego!

 

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (86 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...