Nowa kolekcja Giorgio Armaniego i marki Reebok

Giorgio Armani we współpracy z marką Reebok stworzył dwie kolekcje: EA7/Reebok i Emporio Armani/Reebok . Od połowy sierpnia obie kolekcje będzie można nabyć, niestety, jedynie w sklepie firmowym Reebok w Złotych Tarasach w Warszawie.

ea7_reebok

Giorgio Armani i Reebok

Współpraca Giorgio Armaniego i Reeboka zaowocowała stworzeniem kolekcji łączącej aktywny styl życia ze sportem i elementami mody. Marki EA7 i Emporio Armani znane ze swojego stylu ?sporty and sexy? wykorzystały innowacyjność i zaawansowane technologie Reeboka.
Obie kolekcje oddają sportowego ducha marki Reebok pokazane przez jednego z najbardziej znanych na świecie kreatorów mody. Globalna premiera kolekcji EA7/Reebok oraz Emporio Armani/Reebok odbyła się 16 stycznia podczas pokazów Milan Fashion Week w Mediolanie.

?Odzież sportowa oraz odzież przeznaczona dla osób aktywnych stały się ważną częścią garderoby współczesnego człowieka. Chcę zaproponować moim klientom stroje sportowe, ktore będą stylowe i wygodne. Współpraca z Reebokiem jest naturalną konsekwencją tego pragnienia? ? mówi Giorgio Armani.

31

EA7/Reebok

EA7/Reebok oraz Emporio Armani/Reebok to połączenie sportowej elegancji i mody. Ta wyjątkowa kolekcja została stworzona z najwyższej jakości materiałów pod czujnym okiem Giorgio Armaniego. Nowoczesne, niepowtarzalne buty i stroje powstały z myślą o aktywnych, wymagających i znających się na modzie konsumentach, dla których liczy się każdy detal.

Obie kolekcje będą dostępne wyłącznie w butikach Emporio Armani, wyselekcjonowanych sklepach Reeboka oraz innych starannie wybranych salonach sportowych na całym świecie.

 

4

fot. mat. nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (479 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...