Nowa kolekcja Bagasz „Urban Games” jesień 2014

Funkcjonalna, geometryczna i wpisana w tętniącą architekturę miasta. Torba, która dzielnie znosi tempo każdego dnia, dostosowując się do miejskich reguł gry. Odpowiedzią na te wyzwania jest najnowsza kolekcja „Urban Games” marki Bagasz, która rozpoczyna cykl nowości na sezon jesienno-zimowy 2014.

Bagasz „Urban Games” jesien 2014

Seria toreb „Urban Games” łączy luz i codzienną potrzebę funkcjonalności z miękkim w dotyku materiałem o satynowej fakturze. Niezobowiązujący krój sprawia, że torby Bagasz mogą towarzyszyć w każdej sytuacji, kimkolwiek i gdziekolwiek jesteś. Podczas spotkania ze znajomymi, robiąc zakupy, pijąc poranną kawę w ulubionej kawiarni, włócząc się po mieście, spóźniając do biura, w biegu na siłownię lub zwalniając tempo, na trawie w parku.

Kolekcja „Urban Games” składa się z trzech nowych modeli, w dwóch wersjach kolorystycznych: głębokim granacie i pastelowym nude. Nie ma określonych zasad, tylko od Ciebie zależy, który model wybierzesz. Przeskalowaną i drapieżną Urban Legend, zaskakującą swoją formą Hide&Seek, a może praktyczną Game Changer? Każda z nich jest lekka i pojemna, dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Nawiązanie do miejskiej przestrzeni nie jest przypadkowe. Reguły, którymi kieruje się marka to prostota i funkcjonalność. Inspiracji w tworzeniu każdej kolekcji dostarcza wykształcenie architektoniczne projektantki. Opierając się na zasadach klasycznej geometrii, torby przyjmują przestrzenne formy, nie tracąc jednocześnie na użyteczności. Starannie dobrane materiały, zapewniają wzmocnioną konstrukcję, która wytrzyma ciężar laptopa, książek i dokumentów, z powodzeniem posłuży też podczas weekendowego wyjazdu. Uszyte z dbałością o każdy detal, gdzie nic nie jest przypadkowe. Nawet satynowa podszewka, dobrana w kontrastowym kolorze, ma ułatwić szybkie odnalezienie rzeczy w torbie. Kolekcja „Urban Games”, została stworzona, by ułatwić wszystkie miejskie działania.

Bagasz to warszawska marka, która powstała w 2011 roku jako spontaniczna odpowiedź na obserwacje życia miasta, potrzeb wynikających z jego intensywności i ruchu, który nigdy nie ustaje. Flagowym materiałem marki Bagasz jest wodoodporny ortalion, który charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia. Marka regularnie tworzy jednak kolekcje toreb i plecaków z różnych materiałów, w wielu kolorach i fakturach. Skóra naturalna i ekologiczna, tkaniny gładkie i pikowane, tęczowe barwy i monochromatyczne zestawienia w małych, średnich i dużych rozmiarach. Zawsze z charakterystycznym logo Bagasz.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (150 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...