Nowa generacja nanopilingów

Zbliża się wiosna, to najlepszy czas aby pomyśleć o programie regeneracji naszej skóry, która jak wiosenne kwiaty rozkwitnie w pierwszych promieniach słońca. Lekarze i kosmetolodzy profesjonalnie ustalą indywidualny program odnowy skóry, stosując najnowszej generacji pilingi Ferulac. Są to profesjonalne nanopilingi chemiczne odmładzające skórę za pomocą zastosowany w nich kwasów, nie wywołują efektów ubocznych takich jak pieczenie czy hiperpigmentacja.

Nanopilingi

Ferulac idealnie sprawdza się w terapii przeciwstarzeniowej, oraz usuwa przebarwienia posłoneczne. Efekt jest wyjątkowo szybki – pojawia się w ciągu kilku dni po zabiegu. Co ważne zmniejsza również niekorzystne działanie promieni UV na skórę, zabezpieczając ją, dlatego warto zabieg ten wykonać wiosną aby zabezpieczyć skórę przed latem.

W pilingach Ferulac została zastosowana innowacyjna technologia transportu substancji aktywnych. Za pomocą odpowiednich nośników – liposomów składniki aktywne w niezwykle małych pęcherzykach wprowadzane są do wnętrza skóry i z łatwością pokonują barierę naskórkową. Dzięki temu substancje wydzielane są stopniowo i długotrwałe, a zastosowanie niewielkiej ilości preparatu znacznie redukuje ryzyko pojawienia się szkodliwych skutków ubocznych. Dodatkowo fosfolipidy zawierające lipidy fizjologiczne, regenerują skórę i przywracają jej funkcje ochronne.

W efekcie skóra staję się gładka, nawilżona, koloryt wyrównany, a nierówności zredukowane. Pilingi Ferulac stosowane są również aby zredukować przebarwienia i piegi, czego pierwsze rezultaty widoczne są  już po pierwszym zabiegu.

Więcej informacji na www.timeclinic.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (126 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany