Nowa estetyka zębów – jak to osiągnąć?

Białe, wręcz nienaganne zęby to wręcz symbol nie tylko estetyki, ale także… zdrowia. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet (lecz nie tylko), pragnących osiągnąć perfekcyjną biel uzębienia. Na całe szczęście, istnieje wiele ciekawych rozwiązań, mogących przybliżyć nas do tego celu. Dziś omówimy najważniejsze z nich, czyli wybielanie i licówki! Dziś omówimy obie z nich i mamy nadzieję, że dzięki temu zrozumiecie, dlaczego są one tak ciekawe! Zaczynajmy!

Wraz z ciągłym rozwojem stomatologii, zabiegi estetyczne znajdują się w zakresie praktycznie każdego gabinetu dentystycznego. Kluczowe jest jednak to, aby spośród wielu ofert wybrać tą, która jest najlepszą. Patrząc na opinie gabinetów, możliwe jest wyróżnienie miejsca, jakim jest dentysta Medident Zielona Góra. Pracujący tam zespół od dawna dba o jakość świadczonych usług, także w przypadku stomatologii estetycznej!

Wybielamy swoje zęby

Najbardziej oczywistym wyjściem mogącym pozwolić na osiągnięcie pożądanego wyglądu jest wybielanie zębów. Czy zdajecie sobie jednak sprawę z tego, że do wyboru macie aż przynajmniej dwie z najpopularniejszych opcji? Pierwszą z nich jest tak zwanie wybielanie zębów gabinetowe, które, jak sama nazwa mówi odbywa się w obrębie wybranego przez pacjenta gabinetu bądź kliniki. Jej istotą jest proces, który rozpoczyna się od nałożenia przez stomatologa na nasze zęby specjalnego żelu bądź pasty, bogatej w nadtlenek wodoru. Po dalszym naświetleniu zębów przez specjalną lampę stają się one jaśniejsze i co najważniejsze — bielsze. Efekt tego działania widoczny jest już po jednej wizycie! Inną możliwością może być wybielanie nakładkowe, polegające na samodzielnym używaniu indywidualnie przygotowanych nakładek. Aby wykonać takie wybielanie zębów, potrzebne jest nieco więcej czasu, jednak pacjenci nieraz doceniają komfort tego rozwiązania! Pamiętajcie też o tym, że w obrębie gabinetu można wykonać nawet tak niestandardowe zabiegi jak wybielanie martwego zęba!

Prosta zmiana kształtu zęba

Jeśli jednak potrzebujecie czegoś, co sprawi, że możliwe będzie drobne zmodyfikowanie kształtu zęba, to wręcz idealną opcją mogą okazać się licówki. Te drobne płatki przyklejane bezpośrednio do powierzchni zęba to rozwiązanie doceniane nie tylko przez gwiazdy show businessu, ale także zwykłych ludzi! Dlaczego więc tak uwielbiamy licówki? Sprawa jest dość prosta — są one stosunkowo tanie, wymagają małej ingerencji, ale co najważniejsze — dają natychmiastowy efekt. Właśnie dlatego, gdy chcemy poprawić estetykę naszych zębów, ale też zmagamy się z pęknięciami szkliwa czy też nawet jego ukruszeniem — warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Kto wie, być może to jest właśnie to, czego szukaliście?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany