Nowa aplikacja na iPada od RESERVED

Marka RESERVED zaprezentowała i udostępniła fajne aplikacje dla dziewczyn –  nową aplikację na iPada. Dzięki tej bogatej w multimedia aplikacji mamy przede wszystkim okazję na spotkanie z twarzą jesienno-zimowej kampanii RESERVED, top modelką Sashą Pivovarovą.

RESERVED-aplikacja-na-iPada

Najnowsza aplikacja na iPada jest multimedialną podróżą po nowej kampanii RESERVED. Znalazły się w niej zdjęcia i filmy, których bohaterką jest Sasha Pivovarova, rosyjska top modelka. Sasha jest twarzą trzeciej już odsłony kampanii RESERVED ?BEAUTIFUL STORY?, pokazującej sylwetki znanych modelek i modeli i ich drogę do wielkiej kariery.

Sasha Pivovarova to czwarta najbardziej ceniona na świecie modelka i kolejna już, po Ani Jagodzińskiej, Karmen Pedaru, Magdalenie Frąckowiak i Tobiasie Sorensenie, bohaterka ?Pięknej historii? opowiadanej przez markę RESERVED.

RESERVED-iPadChoć aplikacja nie służy stricte do przeglądania ubrań dostępnych w salonach RESERVED, nie zabrakło w niej odwołań do najnowszej kolekcji marki. W filmach video, które dostępne są również na stronie internetowej, Sasha prezentuje dwie jesienno-zimowe kolekcje: jeansową Denim Cuts oraz kolekcję Deep Black.

RESERVED_iPad

Aplikację wzbogacają także ekskluzywny wywiad z top modelką oraz zdjęcia z backstage sesji zdjęciowej do kampanii RESERVED, która odbyła się w Paryżu. Aplikacja została przygotowana przez Studio Huncwot jest już dostępna bezpłatnie w AppStore

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (150 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany