Nosidełko – nosimy malucha bez bólu kręgosłupa

Maluchy najlepiej czują się w ramionach rodziców. Potrzeba bliskiego kontaktu z mamą i tatą, wyrażana płaczem lub marudzeniem, powinna być w pełni zaspokajana. Znajomy zapach i głos oraz bicie matczynego serca dają dziecku poczucie bezpieczeństwa i umacniają więź emocjonalną z rodzicem. Jak nosić dziecko, aby nie ucierpiał na tym nasz kręgosłup i trzeba było stosować ćwiczeń na ból kręgosłupa

jak nosić dziecko bez bólu kręgosłupa

 

Noszenie rozwija
Noszenie i kołysanie malucha sprzyja jego rozwojowi psychicznemu, intelektualnemu i fizycznemu. Badania dowodzą, że dzieci często noszone na rękach szybciej zdobywają umiejętności motoryczne, są spokojne, radosne i towarzyskie. Częste przebywanie w ramionach rodziców wprowadza maluszka w świat ruchu. Dziecko uczy się reagować na zmiany położenia w przestrzeni oraz różne napięcie mięśniowe noszącego. Zamiast biernie leżeć w łóżeczku czy wózku, aktywnie uczestniczy w życiu, szybciej i chętniej poznaje świat.

Najzdrowsze rozwiązanie
Nosząc malucha, dbaj kręgosłup. Jeśli pragniesz mieć bobasa zawsze blisko siebie i jednocześnie chcesz raz na zawsze pożegnać się z problemem bolących pleców ? używaj nosidełka biodrowego Hipseat ze sklepu www.babymama.pl Nosidełko biodrowe Hipseat posiada integralne siedzisko dla dziecka. Zostało tak skonstruowane, aby odciążyć kręgosłup rodzica, a dziecku zapewnić maksimum komfortu. Hipseat wspiera plecy, eliminuje ból i zapobiega powstawaniu nowych dolegliwości. Praktyczne nosidełko biodrowe odciąża szyję, ramiona i kręgosłup, równomiernie rozkładając ciężar ciała malucha wokół talii, bioder i miednicy. Nosidełko nie krępuje ruchów malucha i umożliwia dziecku utrzymywanie nóżek i bioder w naturalnej, fizjologicznej pozycji.

jak nosić dziecko bez bólu kręgosłupa

Mamy wybierają Hipseat
Nowoczesne mamy chętnie korzystają z nosidełek biodrowych Hipseat. Nie dość, że raz na zawsze pozbywają się bólu pleców, to dodatkowo mają malucha zawsze przy sobie. Nosidełko biodrowe to idealne rozwiązanie dla aktywnych kobiet. Jest praktyczne i funkcjonalne. Posiada kieszonki na drobne przedmioty (karty kredytowe, prawo jazdy, dowód osobisty, pieniądze). Doskonale sprawdza się w domu i na spacerze. Dzięki specjalnemu systemowi rzepów mamy mogą szybko i sprawnie założyć nosidełko. W ciągu 15 sekund maluch zajmuje bezpieczną pozycję blisko mamy! Nosidełko biodrowe Hipseat jest stworzone na bazie włókien Pont Condura. Dzięki temu jest solidne i wytrzymałe, wygodne i całkowicie bezpieczne dla Twojej pociechy.

Pełne bezpieczeństwo
Stosowanie nosidełka biodrowego Hipseat to najlepsze rozwiązanie. Pediatrzy, ortopedzi i fizjoterapeuci z całego świata są zgodni, że Hipseat jest idealnym sposobem noszenia dzieci od 6 miesięcy do 3 lat (20 kg). Gwarancję bezpieczeństwa zapewniają także testy nosidełka wykonane w Brytyjskim Instytucie Standardów.

Nosidełka biodrowe Hipseat są dostępne w sklepie www.babymama.pl w czterech kolorach ( bordo, czarnym, niebieskim i zielonym).
Cena nosidełka: 169 pln

jak nosić dziecko bez bólu kręgosłupa

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (204 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...