Nike Free – doskonałe buty do biegania

Nike Free- 30 milionów lat ewolucji plus 30 Lat nowoczesnego myślenia Firma Nike po raz pierwszy wprowadziła na rynek buty Nike Free w roku 2005. Buty Nike

Była to realizacja koncepcji treningu boso, który wzmacnia stopy i nogi,w połączeniu z właściwościami ochronnymi i przyczepnością lekkich butów wyczynowych.

?Miejsce do bezpiecznego trenowania boso, takie jak czysta plaża lub miękka łąka, to luksus dostępnytylko dla niektórych biegaczy. Nike Free umożliwia sportowcom korzystanie z zalet takiego treninguw praktycznie każdym otoczeniu? ? mówi Tobie Hatfield, menedżer ds. innowacyjności z Nike Innovation Kitchen.Od tego czasu Nike rozwija buty do biegania Nike Free, a architektura podeszwy zewnętrznej umożliwiającej naturalne ruchy stopy została zaadaptowana przez twórców obuwia wyczynowego do różnychdyscyplin, takich jak koszykówka, tenis i trening ogólny.?Buty Nike Free wyróżniają się tym, że są naprawdę dla każdego? ? mówi Andreas Harlow, były globalny dyrektor kreatywny kategorii obuwia do bieganiaNike, obecnie kierujący działem Nike Sportswear.?Jako pomocy treningowej używają ich zarównozawodnicy z elity, jak i zwykli amatorzy. Niektórzy uważają się za biegaczy, a inni za zawodników różnych dyscyplin, biegających w ramach treningu?.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (51 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany