Niezbędnik prawdziwej kobiety

Są takie przedmioty, bez których żadna kobieta obejść się nie może. Co prawda każda z nas przedstawiłaby nieco odmienną listę, przekonajcie się jednak, jakie my wytypowałyśmy.

 Maybelline-kolaz-2

Ulubiona torebka czy buty, błyszczyk, tusz do rzęs… Czasem mamy wrażenie, że powinien istnieć rodzaj supermarketu dla kobiet, w którym mieściłyby się wszystkie grupy rzeczy, bez których nie możemy sobie poradzić. Z drugiej strony, pewnie w ogóle byśmy z niego nie wychodziły.

 

Coś, co pomoże w stworzeniu idealnej stylizacji

Co znalazłoby się w takim miejscu? Cóż, z pewnością byłby tam spory dział z ubraniami. Obowiązkowo znajdowałyby się na nim idealne rurki, małe czarne, kilka kobiecych T-shirtów – zresztą akurat w tym wypadku panuje spora dowolność. Obok znalazłoby się królestwo butów. Każda z nas mogłaby kupić zarówno ulubione trampki, jak perfekcyjne, seksowne szpilki. Do tego na kolejnym dziale dopasowałaby torebki – zarówno małą kopertówkę na wielkie wyjścia, jak ogromny worek, który pomieści wiele innych (niekoniecznie potrzebnych) przedmiotów.

 

Zaraz obok każda kobieta mogłaby wybrać odpowiednią biżuterię. Znalazłyby się tam zarówno wyraziste, ciężkie naszyjniki, jak delikatne łańcuszki. Ale błyskotki to oczywiście nie wszystko, co nas interesuje – nie zabrakłoby także działu z technologią. Tam każda z nas mogłaby kupić rzeczy faktycznie niezbędne, takie jak niewielki, kobiecy laptop i funkcjonalny telefon.

 

Oczywiście nie może zabraknąć kosmetyków!

Następny w kolejności byłby dział drogeryjny. Pewnie znalazłoby się na nim całe mnóstwo kosmetyków, ale tak naprawdę w niezbędniku każdej kobiety musi znaleźć się tylko kilka. Należy do nich na przykład flakon ulubionych perfum – to chyba jasne, że żadna z nas nie może się bez niego obejść. Dodatkowo pojawiłyby się ulubione kosmetyki pielęgnacyjne – krem do twarzy czy do rąk, balsam do ust. A w końcu także trochę produktów z „kolorówki”, przede wszystkim podkład, ulubiona pomadka i tusz do rzęs. Oczywiście każda z nas mogłaby wybrać swoją ulubioną markę. My stawiamy na tusz do rzęs Maybelline, ale decyzja należy do Was.

 

Dajcie nam znać, bez jakich przedmiotów Wy nie możecie się obejść i co znalazłoby się w Waszym supermarkecie marzeń.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (131 głosów, średnia: 4,09 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  31 października 2014 16:30

  Lustereczka mi brak.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  1 listopada 2014 06:14

  Moją ulubioną rzeczą jest wielka torebka w której noszę prawie wszystkie pozostałe ulubione rzeczy.

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  1 listopada 2014 11:03

  Ja bym wybrała wielką torebkę w której noszę prawie wszystkie ulubione rzeczy.

  Odpowiedz
 4. bbo  2 listopada 2014 20:38

  A książka gdzie?

  Odpowiedz
 5. as_sa  13 listopada 2014 21:50

  Koniecznie lusterko!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany