Niewymuszona elegancja na kreatywny poniedziałek

Każda z Was zgodzi się chyba ze mną co do tego, że poniedziałek to najtrudniejszy dzień tygodnia, który musimy przetrwać z godnością. Żyjące jeszcze weekendowymi emocjami, z głową pozostawioną w ulubionym klubie, wśród tłumu płynącego po parkiecie w rytm gorączki sobotniej nocy, musimy wyprostować plecy, przywołać skupienie i przyjąć na siebie nowe obowiązki czy wyzwania. W taki poranek warto dodać sobie animuszu stylizacją w stylu dyrektor kreatywnej popularnej firmy czy redaktorki magazynu i postawić na niewymuszoną elegancję, łącząc białą koszulę (z aplikacjami lub bez), luźne spodnie w hipsterskim stylu, pastelowe lub metaliczne szpilki w jasnym odcieniu, neonową kopertówkę (którą powinnyśmy nieść, niedbale trzymając ją w dłoni lub wręcz podtrzymując łokciem (wtedy w ręce zmieści się nam jeszcze kawa, nieodzowna na morderczym początku tygodnia) i ciemne okulary. Całość można uzupełnić delikatnymi kolczykami lub pierścionkami nałożonymi asymetrycznie na jedną dłoń, a na usta położyć mocniejszy akcent, który podkreśli naszą kobiecość (oczywiście tylko wtedy, gdy pozwala na to charakter naszej pracy).

Zwyciężczynią dzisiejszej stylizacji dnia zostaje linea. Gratulujemy!

#sportowaelegancja

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów do konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje startują w lutym. Bierzemy pod uwagę przy aukcji tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie będziemy proponować tematy raz na tydzień w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji – Do tytułu dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy na https://inspiruj.net/.

 

Ponieważ nie zdążyłyśmy się jeszcze nacieszyć Waszymi stylizacjami do nowych hasztagów, pozostawiamy je na kolejny tydzień. Zachęcamy do tworzenia zestawów pod hasłami:

#sportowaelegancja

#skandynawskistyl

#wdeszczukwiatów

 

Przypominamy – koniecznie dodawajcie hasztagi pod stylizacjami na Inspiruj! Stylizacje bez hasztagów nie będą mogły być wyróżnione i zaprezentowane w Trendach Dnia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (57 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. ewalub  19 lutego 2018 11:09

  Brawo!

  Odpowiedz
  • linea  19 lutego 2018 11:47

   W końcu i mi się udało 🙂

   Odpowiedz
   • Joanna007  19 lutego 2018 13:55

    Witaj w grupie, hi hi 😉

    Odpowiedz
    • linea  19 lutego 2018 13:59

     Jakiż ten poniedziałek dla mnie jest łaskawy 🙂

     Odpowiedz
     • Anett13  20 lutego 2018 12:06

      A należało się, bo stylizacja bardzo fajna. Ja tak chetnie poszłabym do pracy. Brawo Ty!

 2. colorful.jelly  19 lutego 2018 17:22

  Super stylizacja 🙂

  Odpowiedz
 3. Aldona81  20 lutego 2018 10:02

  Świetne spodnie👍

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany