Nietypowe miejsca do uprawiania seksu – czy je znasz?

Zdecydowanie warto realizować fantazje seksualne – ich realizacja pomoże Ci się zbliżyć do partnera i wprowadzi powiew świeżości do Waszych zbliżeń. W dodatku udowodnisz partnerowi, że myślisz o seksie częściej niż przez snem, że jest dla ciebie pociągający na tyle, że nie możesz mu się oprzeć. Tak więc egzaminujemy Was dzisiaj z tematu: jakie znacie nietypowe miejsca do uprawiania seksu? Przeniesienie z sypialni w nieco nietypowe lokalizacje sprawi, że będziecie dzielić ze sobą niezapomniane i ekscytujące wspomnienia.

czerwone buty na nogach kobiety wystawione przez szybę samochodową

5 nietypowych miejsc do uprawiania seksu – Łazienka

To pomieszczenie w domu może tylko z pozoru wydać się niewygodne. Jeśli macie dużą wannę możecie zorganizować sobie ekscytującą kąpiel. Pod prysznicem będzie Wam równie wygodnie, woda może działać cuda!

Zaletą łazienki jest obecność lustra. Będziecie mogli przyglądać się sobie w trakcie zbliżenia, co dodatkowo rozpali Wasze zmysły.

Nietypowe miejsa do uprawiania seksu – Hotel

Nie musicie być akurat w trakcie wyjazdu. Ronie dobrze możecie wynająć pokój na noc w swoim mieście. Przeniesienie się w inne miejsce pomoże skupić się Wam tylko i wyłącznie o seksie. Nie będzie Wam przeszkadzał, sąsiedzi nie usłyszą, a rankiem przy skrzynce na listy nie obdarzą osądzającym spojrzeniem.

Hotel może być również świetnym miejsce na odgrywanie scen. Możecie wcielić się w postać dwójki nieznajomych, którzy spotykają się w hotelowej restauracji, czy lobby.

Nietypowe miejsa do uprawiania seksu – Samochód

Samochód jest jednym z najczęstszych miejsc, jakie wybiera się na uprawianie seksu. Dowodem na to mogą być policyjne raporty dotyczące „czynów lubieżnych w miejscach publicznych”, a takowym miejscem z pewnością jest również pobocze drogi.   Kto nie pamięta sceny z Titanica z zaparowaną szybą samochodu?

Dlaczego samochód?  Prawdopodobnie dlatego, że motoryzacja jest seksowna i dlatego, że seks pasuje szczególnie do małych pomieszczeń.

Nietypowe miejsa do uprawiania seksu – Plaża

Od razu widzimy romantyczny obrazek zachodzącego słońca, szumu wal, śpiewu mew. Bardzo romantycznie! W tym przypadku jednak pamiętajcie o tym, żeby pohamować swoje emocja na tyle, by podłożyć pod siebie ręcznik lub koc. Pamiętacie, że nawet tydzień po wizycie nad morzem znajdujecie pisek w butach? No właśnie.

Nietypowe miejsa do uprawiania seksu – Przebieralnia

Wybór każdego miejsca publicznego jest ryzykiem. Sporo par jednak właśnie to ryzyko docenia. Świadomość, że można być przyłapanym podkręca atmosferę. Przebieralnie jest również całkiem seksownym miejscem, w końcu to tam przymierzasz ciuchy, które szybko możesz zdjąć  🙂

Niektóre pary intensyfikują swoje doznania skokiem adrenaliny. Nie zawsze polecamy tego typu rozwiązania, szczególnie, jeśli wiążą się z ryzykiem urazu, upadku z wysokości, podduszeniami, etc. Spełnianie fantazji seksualnych nie zawsze jest możliwe i bezpieczne, jednak seks w nietypowych miejscach, jest prosty w realizacji i może sprawić nam wiele radości.

Może macie jakieś nietypowe miejsca, w których uprawiałyście seks? Możecie jakieś polecić, albo ostrzec, czego się wystrzegać?

Polecamy również:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...