Niedostępność – sposób na zdobycie mężczyzny? Jak udawać kobietę niedostępną?

Kobieta trudna do zdobycia – taka postawa wymaga trochę praktyki. Może Ci się wydawać, że wydajesz się lekko niedostępna, a okazuje się, że dla facetów Twoje zagrywki okazują się zbyt skomplikowane i wyczerpujące. Przedstawiamy kilka wskazówek na osiągnięcie statusu kobiety, która jest trudna do zdobycia, a nawiązanie bliższej relacji z nią wymaga odrobiny więcej wysiłku niż zazwyczaj przy poznawaniu kobiet. Jak skutecznie udawać kobietę niedostępną, która wcale nie jest zainteresowana, by podrywać chłopaka czy mężczyznę.

Kobieta trudna do zdobycia i niedostępna

1. Nie odpisuj od razu na smsy

Odpowiadanie na smsy od razu po tym, jak je dostaniesz sprawia wrażenie, że nie masz swojego życia. A nawet jeśli masz i po prostu zdarzyło Ci się zauważyć, że właśnie przyszła wiadomość da mu wrażenie, że jednak nie masz własnych zajęć i ciekawych rzeczy do robienia poza czekaniem na wiadomości od faceta. Większość mężczyzn i tak nie odpowiada od razu, więc szybkie odpisywanie i tak nic nie zmieni w szybkości jego reakcji. Nieśpieszenie się ze zwrotnym smsem da wrażenie, że dużo się u Ciebie dzieje.

2. Nie zgadzaj się na randki proponowane tuż przed

Jeśli facet zaprasza Cię na randkę na następny dzień, zawsze bądź zajęta. Nie chcesz sprawiać wrażenia, że nie masz innych planów. I nigdy, ale to nigdy nie rezygnuj ze swoich spotkań, tylko dlatego, że dostałaś zaproszenie od faceta akurat na ten dzień. Jeśli naprawdę mu się podobasz, zaprosi Cię ponownie, miejmy nadzieję, że tym razem z większym wyprzedzeniem.

3. Bądź pewna siebie

Nie oczekuj, że facet będzie dodawał Ci pewności siebie. Jeśli stale zaniżasz swoją wartość i liczysz na to, że on będzie ciągle zapewniał Cię o tym, jaka jesteś świetna, po pewnym czasie uzna rozmowy z Tobą za zbyt męczące. Jeśli znasz swoją wartość, i nie jesteś przy tym arogancka, taka pewność siebie sprawi, że on jeszcze bardziej będzie się starał, by zwrócić Twoją uwagę. To bardzo seksowna cecha charakteru. Zwracaj także uwagę na mowę ciała, by nie dawała innych znaków, niż Twoje słowne komunikaty. O podstawach mowy ciała przeczytasz w poniższej publikacji: 

4. Nie irytuj się

Jeśli facet, dla którego chcesz być trudna do zdobycia, nie złapał przynęty – nie denerwuj się! Nie dążysz do tego, żeby faceci błagali o Twoje zainteresowanie na kolanach. Jeśli będziesz się irytować, że on nie tęskni na Tobą wystarczająco mocno czy nie poświęca Ci uwagi, wszystkie Twoje gierki pójdą na marne. Nie chcesz przecież, żeby było oczywiste jaką postawę przyjęłaś. Kobiety które naturalnie są niedostępne, nie denerwuj się tylko dlatego, że facet nie zareagował w oczekiwany sposób.

Pamiętaj jednak, granie kobiety niedostępnej to zabawa, która jednak nie powinna pochłaniać za dużo z Twojego czasu. Jeśli chcesz grać trudną do zdobycia, to naprawdę bądź trudna do zdobycia. Bądź zajęta przez godzinę, dwie zanim odbierzesz jego smsa. Nie odbieraj telefonu za każdym razem, jak dzwoni. Z drugiej strony jednak chcesz być dostępna – znajdź tę delikatną granicę, tak by nie odstraszyć faceta na dobre. Z pewnością taka taktyka wymaga wyczucia i empatii. Ale potrafi przynieść spektakularne efekty! 

Jeśli granie nieprzystępnej kobiety nie wychodzi Ci jednak najlepiej, to spróbuj inne sposoby flirtowania:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (185 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...