Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy dla Twojego partnera? – podpowiadamy

Co kupić mężczyźnie na walentynki? Twój facet pali ? Kup mu ładną, żarową zapalniczkę. Uwielbia gdy jego samochód przyjemnie pachnie? Udaj się po dobry zapach samochodowy! Lubi czytać książki, oglądać telewizje, jest mistrzem opowiadania kawałów czy może ceni sobie spokój? Musisz poznać swojego faceta i pomyśleć co chciałabyś dostać na jego miejscu. Bardzo przydatny może okazać się skórzany portfel, pióro, kalendarz, notatnik.

prezent na walentynki, co kupić na walentynki, prezent dla mężczyzny

 

Oczywiście fajnie by było gdyby prezent miał jakiś znak tematyczny (np. serduszko). Jest zmarźlakiem ? Kup mu ogrzewacz do rąk, lub termofor w kształcie serduszka. Każdy facet lubi piłkę nożną, w tym roku EURO więc wiele gadżetów dostępnych na rynku! Wielką przyjemność może sprawić mu Wasze wspólne zdjęcie w ładnej, walentynkowej ramce. Możesz także sprezentować mu poduchę z zdjęciem Twoim lub Waszym w ten sposób zasypiając będzie myślał o Tobie. Chyba, że nie wyobraża sobie życia bez kawy wtedy zamieść nadruk na kubku.

Prezent dla chłopaka na Walentynki – bardziej klasycznie

Perfumy, kosmetyki to według  mnie świetny pomysł, ale dodaj do tego coś związanego z walentynkami wtedy myślę, że będzie ciekawiej. A może bokserki z aniołkami, serduszkami sprawią mu radość ? Skarpetki to raczej nienajlepszy pomysł! Piżama też może być ciekawym rozwiązaniem. Twój partner lubi słodycze? Sprezentuj mu wielkiego lizaka z napisem. Może przygotujesz romantyczną kolację, lub zrobisz coś własnoręcznie? Na pewno bardzo się ucieszy! Golarka to 100% celności! Z pikantniejszych gadżetów możesz zakupić kostki z pozycjami, kajdanki, żele intymne, seksowną bieliznę którą może założysz tego właśnie wieczoru? Właśnie Ty najlepiej go znasz, wiesz co lubi i czego oczekuje, więc działaj !  Udanych walentynek !

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...