Nie czekajmy do świąt. Rozpieszczajmy się na co dzień!

Święta zbliżają się już wielkimi krokami. Oprócz świątecznych potraw ważne jest także to, jak wyglądamy i jak się czujemy. Jak się zrelaksować w tym okresie?

Święta zbliżają się już wielkimi krokami. Czeka nas wiele dni przygotowań, których zwieńczeniem będzie wspólna uroczysta kolacja. Oprócz świątecznych potraw ważne jest także to, jak wyglądamy i jak się czujemy. Odświętne ubranie, odpowiedni makijaż, ale też zrelaksowany umysł i ciało pozwolą nam cieszyć się z tych niezwykłych chwil.

Uroda

Gorący okres przygotowań świątecznych dopiero przed nami. Jak co roku pojawia się wiele porad, aby nie czekać ze wszystkim na ostatnią chwilę. My oczywiście przyłączamy się do tego, ale jeszcze ważniejsze jest dla nas takie przesłanie, by dbać o siebie nie tylko „od święta”.

Nawet jednorazowy zabieg kosmetyczny przyczyni się do poprawy wyglądu naszej skóry i, co za tym idzie, naszego samopoczucia, ale nie ukrywajmy, że tylko systematyczne dbanie o siebie przyniesie naprawdę dobre efekty mówi Magdalena Brzezińska, właścicielka salonu kosmetycznego Efect oraz szkoleniowiec marek Akzentz i LuxusLashes.

Zwykle jest tak, że przed świętami i różnymi innymi uroczystościami rodzinnymi przywiązujemy większą wagę do wyglądu. Wtedy odwiedzamy salony kosmetyczne, umawiamy się na masaże, idziemy do fryzjera. Chcemy po prostu dobrze wyglądać! Ale przecież dobrze wyglądać powinnyśmy na co dzień. Zadbana kobieta to pewniejsza siebie kobieta! I wcale nie chodzi tu absolutnie o otaczanie się sztabem specjalistów i wydawanie fortuny na drogie zabiegi.

Kluczowa jest codzienna pielęgnacja dostosowana do potrzeb naszej skóry. Dlatego my podczas wykonywania rozmaitych zabiegów również doradzamy, jak dbać o siebie na co dzień, bo to podstawa dobrego wyglądu. Wtedy także takie specjalistyczne zabiegi, jak: zabieg regeneracyjny LuxusLashes na bazie komórek macierzystych jabłoni; Sushi Ceremony dla skór dojrzałych z tendencją do przebarwień czy Re-Balancing Treatment dla skóry borykającej się z trądzikiem przyniosą zdecydowanie lepsze efekty – mówi Nina Gajewska, właścicielka salonu kosmetycznego Efect oraz szkoleniowiec marek Akzentz i LuxusLashes.

A teraz – w okresie przedświątecznym – szczególnie zadbajmy o relaks i porozpieszczajmy swoje ciało różnymi zabiegami – tymi domowymi i specjalistycznymi. Nie ma nic gorszego niż zasiąść do świątecznego stołu ze zmęczoną twarzą. Pamiętajmy, że dobre samopoczucie i uśmiech są najważniejsze, bo pozwolą prawdziwie cieszyć się z tych wyjątkowych chwil. Dlatego nie dajmy się zwariować podczas przygotowań i nie zapominajmy o sobie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  11 grudnia 2013 20:48

    Jasne, że tak, tylko tak na co dzień to wciąż brak czasu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany