Newmystic Men od JEAN MARC – zapach, który prowokuje!

Charyzmatyczny zapach dla mężczyzn z charakterem – perfumiarze JEAN MARC przedstawili nową wodę toaletową Newmystic Men. Zapach, któremu nie oprze się żadne kobiece serce!

Charyzmatyczny zapach dla mężczyzn z charakterem – perfumiarze JEAN MARC przedstawili nową wodę toaletową Newmystic Men. To mieszanka wyjątkowo pociągających nut łączących w sobie uwodzicielskie aromaty paproci oraz cytrusów. Zapach, któremu nie oprze się żadne kobiece serce.

Newmystic Men od JEAN MARC

Mocny, wyrafinowany i bardzo męski – tak w skrócie można określić zapach nowej wody toaletowej Newmystic Men zaproponowanej przez JEAN MARC. Oparta na paprociowo-cytrusowych nutach, wodzi na pokuszenie oraz urzeka – cudowną harmonią zawartą w połączeniu orzeźwiających owoców oraz pociągających aromatów paproci. W nucie głowy znajdziemy kardamon, czarny pieprz i cytrynę, które w połączeniu dają moc oraz wyrazistość. Łagodności dodaje nuta serca, kojąca dzięki aromatom geranium, jabłka i lawendy. Całość uzupełnia nuta bazy, a szczególnie paczula, dzięki której zapach jest trwały, wręcz prowokujący.

Newmystic Men doskonale podkreśli silną osobowość oraz elegancję każdego mężczyzny, przywodząc na myśl siłę, moc i wytrwałość. Taka też była idea perfumiarzy JEAN MARC – stworzyć zapach kierowany dla mężczyzn pewnych siebie, żyjących z pasją, odważnie stawiających czoła wszystkim problemom i wyzwaniom.

Woda perfumowana JEAN MARC Newmystic Men dostępna jest w sprzedaży za cenę ok. 22 zł za 100 ml.

www.jeanmarc.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (220 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  27 lutego 2014 19:44

  Ciekawa jestem tego zapachu.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  1 marca 2014 21:58

  Muszę kupić swojemu mężczyźnie.

  Odpowiedz
 3. Bella11  20 lutego 2016 17:19

  Piękny zapach , w końcu ma działać na nas…

  Odpowiedz
 4. efffciaa  25 lutego 2016 11:26

  Facet musi pięknie pachnieć – to jest podstawa , ja na ulicy częściej się oglądnę kiedy mija mnie ładny męski zapach niż kiedy mija mnie przystojny facet 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany