Zwykłe pranie to za mało. Wypróbuj Alergoff!

Obecność alergenów wziewnych w mieszkaniu ma ścisły związek z rozwojem alergii, nasileniem reakcji alergicznej a nawet wystąpieniem astmy. Obniżenie ich poziomu w otoczeniu alergika wywiera korzystny wpływ na jego samopoczucie, jest również ważnym elementem profilaktyki – szczególnie dla osób o cechach atopii, jak również w celu powstrzymania naturalnego „marszu alergicznego” u osób o zdiagnozowanej chorobie alergicznej.

 

allergoff_plyn_z_roztoczem

Do głównych rezerwuarów kurzu domowego należą niewątpliwie materace, tapicerowane meble i dywany – ale również pościel, bielizna i ubrania, gdzie stwierdzono obecność licznych alergenów wziewnych.

Odpowiedzią na potrzebę dokładnego oczyszczenia tkanin z alergenów i substancji chorobotwórczych jest preparat Allergoff®  Neutralizator Alergenów Płyn do tkanin.

Preparat służy do neutralizacji alergenów wziewnych podczas namaczania tkanin, które poprzedza pranie ręczne lub w pralce w temperaturze poniżej 60°C.

 

Allergoff® Płyn do tkanin również zalecany jest w terapii chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez nużeńca i świerzbowca.

 

allergoff_neutralizator_plyn_do_tkanin_240ml12szt

 

Wydajność: 1 ampułka 20 ml wystarcza do namoczenia ok. 5 kg prania.

 

Ceny:

Allergoff® Neutralizator Alergenów płyn do tkanin 20 ml (1 ampułka)  – ok. 9 zł

Allergoff® Neutralizator Alergenów płyn do tkanin 240 ml (12 ampułek) – ok. 70 zł

 

Działanie ochronne płynu do tkanin Allergoff® Neutralizator Alergenów utrzymuje się przez okres 1 miesiąca, ale w sytuacji zaostrzenia objawów chorobowych preparat można stosować częściej.

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (107 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. AnnStyl  12 grudnia 2016 18:09

  Będę musiała skusić się na ten produkt. Choć cena mogłaby być niższa. Zwłaszcza, ze często zmienia się pościel i inną odzież oraz pierze to szybko znikną te ampułki. Ale kiedyś pokusiłam się zrobić sobie testy w AM z krwi i wyszło mi między innymi: alergia na roztocza. Kiepsko z tym ale radzić sobie można częstym praniem, wietrzeniem pomieszczeń i między innymi stosowaniem takich preparatów jak wymieniony w artykule Allergof, który jest też w wersji do pryskania jeśli nie można czegoś wyprać. Kiedyś był bardzo skuteczny produkt, który używałam do prania ale kilka lat temu zniknął z rynku bezpowrotnie. Szkoda bo był dobry.

  Odpowiedz
  • AnnStyl  13 grudnia 2016 22:21

   Właśnie się skusiłam i kupiłam :). Teraz trzeba będzie na dniach zrobić pranie i przetestować. I tak oto artykuł podpowiedział mi co mam sobie zakupić. Mam nadzieję, że będzie skuteczny tak jak go chwalą bo cena jest nie mala. Tak więc już na święta pościel i materace będą w Allergoffie:). A roztoczom PA! Z końcem roku maja się wyprowadzić i znaleźć sobie inne lokum. Ja im mówię PA!

   Odpowiedz
 2. afrodyta  17 grudnia 2016 11:51

  Nie wiedziałam,że taki preparat istnieje,który można zastosować piorąc.Zapisałam do listy zakupów!

  Odpowiedz
 3. blogujemytestujemy  5 stycznia 2017 21:15

  Wiecie gdzie można go kupić?

  Odpowiedz
  • AnnStyl  15 kwietnia 2017 20:49

   Ja kupiłam w aptece internetowej. Ceny są różne. Trzeba sprawdzić gdzie taniej bo ceny są trochę różne w różnych aptekach. A, że tani nie jest to warto zadać sobie trochę trudu. Ja zamówiłam więcej i nie płaciłam za przesyłkę. Teraz mam trochę zapasów 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany