Neuro TERAPIA – na jesienne neuralgie i ból korzonków

Pory roku w naszej strefie klimatycznej zmieniają się ostatnio dość gwałtownie i niespodziewanie (nawet dla meteorologów). Wyczekiwane przez nas z utęsknieniem lato kończy się nagłym załamaniem pogody już w sierpniu, kiedy ciepłe ubrania tkwią jeszcze na najwyższych półkach garderoby. Łatwo o przeziębienie albo przewianie – nawet młodzi ludzie skarżą się na bóle szyi i stawów, dają o sobie znać korzonki nerwowe. Tym razem powitajmy chłodne pory roku przygotowani na ich spotkanie – zaopatrzmy swoją apteczkę w rozgrzewający, przeciwbólowy żel Neuro TERAPIA.

NEURO Terapia

Żel Neuro TERAPIA z ekstraktem goździka korzennego warto stosować w przypadku bólu kręgosłupa powodowanego dyskopatią albo zmianami zwyrodnieniowymi części szyjnej i lędźwiowej. Wietrzna jesień sprzyja dolegliwości nazywanej potocznie bólem korzonków. Ostry, promieniujący ból w okolicy części lędźwiowej kręgosłupa wymaga rozgrzania – żel Neuro TERAPIA dzięki zawartości olejków eterycznych o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, miorelaksacyjnym oraz regenerującym (goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy) będzie w tym przypadku świetnym rozwiązaniem. Można po niego sięgnąć również wtedy, gdy skarżymy się na różnego pochodzenia neuralgie i bóle stawów towarzyszące zmianom zwyrodnieniowym oraz inne bóle pourazowe bez złamań.

Jego wyjątkowa skuteczność jest wynikiem synergii działania poszczególnych składników żelu i sposobu aplikowania. Poza złagodzeniem bólu pojawia się efekt miorelaksacji (zmniejszenie napięcia mięśniowego), który jest  niezwykle pożądany podczas terapii bólu.

Unikalny skład żelu oparto na sprawdzonej, ponad stuletniej recepturze opracowanej przez Grzegorza Mendla, twórcę współczesnej genetyki.

Tuba zawierająca 75 g kosztuje w aptece ok. 19,50 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (145 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. m258  17 września 2012 11:23

  ja też nie jestem stara, a narzekam na bóle stawów i tzw. reumatyzm, stosuje maści,ale nic to nie działa 🙁

  Odpowiedz
 2. iwo  25 kwietnia 2014 23:18

  Zel jak dla mnie dobry. Wydajny

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  13 marca 2017 06:27

  Nie miałam go. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany