Netflix w lipcu 2019. Wraca „Dom z papieru”, „Stranger Things” oraz „Orange Is the New Black”

W końcu się doczekałyście! Na platformę Netflix wracają wasze ulubione seriale. Jakie i kiedy? Wybrałyśmy dla was 7, naszym zdaniem najbardziej interesujących pozycji. Który serial jest waszym faworytem?

Nowy miesiąc niesie serialowe kontynuacje waszych ulubionych historii. Netflix w lipcu 2019 powróci m.in. do sympatycznych więźniarek z „Orange Is the New Black” czy sprytnych rabusiów z „Domu z papieru”. Co jeszcze postanowiła odświeżyć dla swoich widzów platforma? Przedstawiamy 7 tytułów, a  wśród nich znane seriale i programy telewizyjne, które naszym zdaniem będą największymi lipcowymi hitami. Pamiętajcie też, że na Netflix pojawiły się dodatkowo sporo nowości, nie tylko propozycje odcinkowe, ale też fajne filmy – zarówno dobrze znane tytuły, jak i prawdziwe kinowe świeżynki. Odpalcie platformę i sprawdźcie same!

żródło: www.pixabay.com

Netflix w lipcu 2019. Wraca „Dom z papieru”, „Stranger Things” oraz „Orange Is the New Black”

1. „Dom z papieru”, sezon 3, premiera: 19.07

https://www.instagram.com/p/ByNgor6HvZS/

Wybitni specjaliści z przestępczej branży dokonali niemożliwego – okradli bank państwowy i, co więcej – uciekli z milionami. Nie obyło się oczywiście, bez wielu emocji, a nawet tragicznych w skutkach rozwiązań, dla których tłem stała się również miłość, pasja i adrenalina. Bohaterowie „Domu z papieru” uciekli z łupem na egzotyczną wyspę. I co dalej? Przekonacie się z najnowszego sezonu serialu.

 

2. „Orange Is the New Black”, sezon 7, premiera: 26.07

https://www.instagram.com/p/BzUnXg0nkqs/

Komediodramat powstał na podstawie wspomnień Piper Kerman, które noszą taki sam tytuł. Bogata, wykształcona i elokwentna mieszkanka Brooklynu trafia do więzienia. Chodzi o przestępstwa narkotykowe, w które wplątała się w związku z fascynacją homoseksualną Alex. Choć trudno w to uwierzyć, niewinnie wyglądająca blondynka przeprowadzi za kratami prawdziwą rewolucję. Pozostałe bohaterki również nie pozostają bezbarwne. Pokochacie je!

 

3. „Stranger things”, sezon 3, premiera: 4.07

https://www.instagram.com/p/BzYDAjkA2zW/

Pojawi się tu zdecydowanie więcej przygody i akcji, niż w poprzednich epizodach. Fabuła rozgrywa się pół roku później po wydarzeniach z drugiego sezonu – w latach 80., których ducha czuć we wszystkich scenach, w amerykańskim stanie Indiana. Cały serial zaczyna się od zdarzeń w Hawkins, kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach znika 12-letni Will. Potem przybywa dziewczynka z nadprzyrodzonymi mocami…

 

4. „You me her”, sezon 4, premiera: 12.07

https://www.instagram.com/p/Bu4Q59tlElB/

Amerykańsko-kanadyjski serial poruszający niezwykle ważny wątek poliamorii – trochę z przymrużeniem oka, trochę na poważnie. Młoda para chcąc podkręcić temperaturę w swojej sypialni, zaprasza do niej prostytutkę. Nie kończy się na jednorazowym spotkaniu, a całą trójkę zaczynają łączyć relacje, których tak po prostu nie da się od razu zerwać. Pytanie: Czy wszyscy by sobie tego życzyli?

 

5. „Rodzina plus”, sezon 3, premiera: 12.07

Dramat i komedia w jednym, prosto ze Szwecji. Poznajemy tutaj dość nietypową rodzinę, która jednak radzi sobie z codziennością – raz gorzej, raz lepiej. To przy okazji prawdziwa wybuchowa mieszanka. Nic dziwnego, w relacje uwikłani są rodzice, ich byli partnerzy i rzecz jasna – dzieci. Wszyscy starają się przynajmniej stworzyć pozory „normalnej” rodziny. Zobaczcie, jak im to wychodzi…

 

6. „My First First Love”, sezon 2, premiera: 26.07

https://www.instagram.com/p/BzO53kmnx8P/

Bohaterem tego koreańskiego serialu telewizyjnego jest Yun Tae-o, a także grupka jego przyjaciół, która mimo oporów chłopaka, wprowadza się do jego domu. Nietrudno się domyślić, że młodzi ludzie zaczną przeżywać prawdziwe miłości, fascynacje, a także rozczarowania. Co najważniejsze jednak – poznają smak prawdziwej przyjaźni.

 

7. „Porady różowej brygady”, sezon 4, premiera: 19.07

https://www.instagram.com/p/Bv173Tnliec/

Ten dosyć ekscentryczny program rozrywkowy cieszy się wśród widzą niesłabnącym zainteresowaniem, dlatego wpisujemy go do naszego zestawienia. Piątka gejów ekspertów jak nikt inny znają się na wystroju wnętrz, higienie, kulinariach, modzie czy stylu. Każdy odcinek to wielka metamorfoza zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn. : Kyan Douglas, Jai Rodriguez, Ted Allen, Thom Filicia i Carson Kressley bawią i uczą.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (140 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  2 lipca 2019 11:28

  „Orange Is the New Black” oglądam 😀
  Wciągnęłam się też w Czarnobyl, Opowieść Podręcznej i Wielkie kłamstewka, ale to już Na HBO 😉

  Odpowiedz
 2. ava  2 lipca 2019 17:13

  Orange wraca :), chyba to już finał będzie tego serialu 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany