Które seriale wracają na Netflix w czerwcu 2019? TOP 8 kontynuacji waszych ulubionych historii!

Macie swoje ulubione seriale? Z pewnością. Zatem znacie to uczucie, kiedy czekacie na kolejny sezon z nieopisaną niecierpliwością. Jeśli losy waszych bohaterów śledzicie na Netflixie, jest szansa, że w czerwcu możecie spodziewać się wielkich powrotów. Sprawdź nasz TOP 8 kontynuacji seriali na tej platformie.

Netflix w czerwcu 2019 to przede wszystkim czas wielkich powrotów. Wracają wasze ulubione seriale w kontynuacjach sezonów. Jeżeli już obejrzycie nasze propozycje z ostatnich miesięcy dostępne na platformie, zachęcamy do przypomnienia sobie ulubionych tytułów w nowych odsłonach. Wśród najbardziej wyczekiwanych kontynuacji fajnych seriali znalazły się „Dark”, a także „Black Mirror”. Zobaczcie co jeszcze! Przedstawiamy nasz top 8.

źródło: www.pixabay.com

Które seriale wracają na Netflix w czerwcu 2019? TOP 8 kontynuacji waszych ulubionych historii!

 

1. 2 sezon „Dziewczyny za kratami” – 21 czerwca

https://www.instagram.com/p/BjEdlEJB83N/

To serial dokumentalny o nastoletnich dziewczynach, które przez życiowe błędy trafiły do zakładów poprawczych. Resocjalizują się w ośrodkach w Indianie, gdzie wiele z nich robi wszystko, aby wyjść na prostą, a inne nie potrafią porzucić zgubnych nawyków. Za kratami rodzi się wiele emocji oraz uczuć.

 

2. 3 sezon „3%” – 7 czerwca

https://www.instagram.com/p/Bxx78HBhN8a/

To serial brazylijski, który najpewniej będzie kontynuacją losów bohaterów, których poznaliśmy w poprzednich sezonach. Akcja dzieje się w przyszłości, świecie zdewastowanym i niebezpiecznym, polegających na ciągłej walce o przetrwanie. Oprócz zdemoralizowanego Lądu jest też Wyspa, na którą trafić może tylko 3 procent społeczeństwa.  W tym celu każdego roku odbywają się specjalne egzaminy – Proces, do którego można przystąpić raz w życiu.

 

3. 2 sezon „Taśmy winy” – 21 czerwca

https://www.instagram.com/p/BxC4HI-ALw-/

To serial dokumentalny z realnymi nagraniami zeznań. Przywoływane są głośne sprawy, w których, patrząc z perspektywy czasu, najprawdopodobniej skazani zostali niewinni ludzie. Obecnie w większości amerykańskich Stanów zabronione są metody, które wykorzystane zostały, aby wymusić zeznania na bohaterach filmu. Przykładowo, śledczy podszywał się pod gangstera i werbował do swojego gangu młodych ludzi. W czasie luźnych rozmów dopytywał o morderstwa. Nowi członkowie przechwalali się, najpewniej aby zaimponować hersztowi.

 

4. 5 sezon „Black Mirror” – 5 czerwca

https://www.instagram.com/p/Bx2uoibHWAz/

To chyba jedna z najbardziej oczekiwanych kontynuacji. Nic dziwnego, pierwsze sezony święciły prawdziwe triumfy. Każdy odcinek to nowa historia w świecie zdominowanym przez technologię. Te wizje wydają się na tyle prawdopodobne, że aż prawdziwe. W zetknięciu z taką rzeczywistością, człowiek ujawnia najczarniejsze strony swojej natury.

 

5. 2 sezon”Black Spot” – 14 czerwca

https://www.instagram.com/p/Bwq6PQbA2aj/

To francusko-belgijska produkcja osadzona w mrocznym klimacie. Pierwszy sezon rozgrywa się wokół tajemniczego morderstwa. Na skraju ciemnego lasu znalezione zostają wiszące na drzewie zwłoki. Inspektor policji i nowy w belgijskim miasteczku prokurator – wkraczają do akcji.

 

6. 2 sezon”Dark” – 21 czerwca

https://www.instagram.com/p/Bx9Ov1EgrhY/

Akcja tego niemieckiego serialu zaczyna się w czasach nam współczesnych, jednak bardzo szybko zaczną pojawiać się liczne retrospekcje. A wszystko po to, by ukazać pogmatwane relacje rodzin i możliwość podróżowania w czasie. Nie będzie to jednak sposób na nadprzyrodzoną atrakcję, a raczej wyrażenie traum z przeszłości. Czy bohaterowie w końcu dowiedzą się kim są? Czy nauczą się bycia szczęśliwymi? Wystarczy wejść do leśnej jaskini.

 

7. 3 sezon „Jessica Jones” – nie podano dokładnej daty

https://www.instagram.com/p/Bx9UC1hD4Xs/

Jessica Jones to bohaterka Marvela. Przestaje być superbohaterką po tym jak jej ostatnia misja zakończyła się katastrofą. Załamała się, by w końcu uświadomić sobie, że chce żyć jak normalny człowiek. Zaczyna więc pracę jako prywatny detektyw. Nietrudno się domyślić, że niejednokrotnie użyje swoich zdolności.

 

8. 2 sezon „Happy” – 5 czerwca

https://www.instagram.com/p/BwceURHH5du/

Podobnie jak poprzednia pozycja, tutaj również mamy do czynienia z ekranizacją komiksów. Skorumpowany policjant uzależniony od używek i hazardu niespodziewanie zyskuje dziwnego sprzymierzeńca. Zaczyna mu towarzyszyć barwny jednorożec Happy. Razem uwikłają się w wiele niebezpieczeństw.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (139 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany