Neomedica – Centrum Medyczne w Poznaniu

O zdrowie należy dbać nieustannie. Regularne badania kontrolne, a także szybkie stawianie diagnozy są wręcz nieocenione, jeśli chodzi o wdrażanie odpowiedniego leczenia. Dlatego tak wielu pacjentów z Poznania odwiedza Centrum Medyczne Neomedica, którego kompleksowość usług wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. To miejsce, w którym każdy czuje, że znalazł się pod fachową opieką zdrowotną.

Centrum medyczne Neomedica – dla kogo?

Do kogo zatem skierowane są usługi świadczone przez Neomedica Centrum Medyczne? Odpowiedź brzmi: absolutnie do każdego. Pracownicy placówki pracują zarówno z najmłodszymi pacjentami, jak i tymi w wieku dorosłym oraz oczywiście seniorami. Zakres specjalności lekarzy zasilających szeregi Neomedica jest naprawdę szeroki i bardzo zróżnicowany. Pediatria, neonatologia, kardiologia, endokrynologia, neurologia, dermatologia, ortopedia, chirurgia czy remumatologia – to tylko niektóre z wybranych dziedzin medycznych, w ramach których placówka oferuje pomoc.

Warto podkreślić, że Centrum Medyczne Neomedica jest szczególnie chętnie wybierane przez przyszłe mamy. Kobiety ciężarne mogą liczyć nie tylko na fachową opiekę ginekologa, ale także szereg specjalistycznych badań, w tym szczegółowe badania prenatalne. Wiele spośród pacjentek spodziewających się dziecka korzysta z możliwości wykupienia pakietu, w ramach którego wykonywanych jest ponad kilkanaście badań laboratoryjnych.

Badania laboratoryjne w Neomedica Centrum Medyczne

Centrum medyczne w Poznaniu – Neomedica zapewnia możliwość przeprowadzenia większości analiz laboratoryjnych krwi, moczu oraz kału. Co istotne, laboratorium jest przyjazne dzieciom, które mogą czuć się tam wyjątkowo bezpiecznie. Ten aspekt doceniają oczywiście rodzice najmłodszych pacjentów. W zakresie świadczonych usług wykonać można także posiewy oraz wymazy.

Jest to szczególnie wygodne, zwłaszcza gdy odwiedzany w tamtejszej placówce lekarz, zleca badania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pacjent bezpośrednio po wizycie lekarskiej może skierować swoje kroki do laboratorium. W równie komfortowy sposób otrzymywane są wyniki, ponieważ aby je uzyskać nie trzeba po raz kolejny jechać do siedziby centrum medycznego. Wystarczy, zgodnie ze wskazówkami, pobrać wyniki poprzez stronę Neomedica, gdzie również można dokonywać rejestracji do specjalisty. Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania placówki odnajdziesz pod adresem https://www.neomedica.pl/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (28 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Magdalena  18 stycznia 2023 23:00

    Hmm….w sumie przychodni jest tysiące.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany