NEBOA i Paprocki Brzozowski na niezwykłym pokazie

Duetowi Paprocki Brzozowski nad wyjątkowym pokazem ich najnowszej kolekcji MENU patronowała marka NEBOA. To już kolejna taka współpraca. Tym razem wydarzenie można było zobaczyć Elektrowni Powiśle. Pokaz miał miejsce 2 lipca to kwintesencja kobiecości. Modeli pojawiły się na nim w koronkach, frędzlach i piórach i frędzle. Dużą rolę odegrały też oczywiście barwy wśród których znalazły się także te, które przywodzą na myśl kolory opakowań kosmetyków Neboa.

Pokaz mody Neboa & Paprocki Brzozowski/

Pokaz mody Neboa & Paprocki Brzozowski/ Fot. mat. nadesłane

Najnowsza kolekcja duetu niezwykłych polskich projektantów została zatytułowana „MENU”. Tworzące ją ręcznie szyte kreacje były pełne zmysłowości, a także bazujące na pięknych kolorach i nowoczesnym designu. Urzekała w nich dbałość o szczegóły oraz kobiecość i zmysłowość. Propozycje projektantów wyróżniały koronki, frędzle, a nawet pióra.

Kropką nad „i” w look’u modelek były fryzury. O kondycję włosów i ich kształt zabrała Neboa wraz ze stylistą fryzur Amadeo Adamem Wilczewskim .Wśród zaproszonych gości nie zabrakło jak zwykle gwiazd. Na pokazie topowych polskich projektantów pojawiły się takie znane osobistości jak m.in. Izabela Kuna, Klaudia Halejcio, Sonia Bohosiewicz, Joanna Horodyńska, Marta Żmuda -Trzebiatowska, Agnieszka Sienkiewicz czy Anita Sokołowska.

Paprocki Brzozowski

Duet Paprocki Brzozowski/ Fot. mat.nadesłane

Pielęgnacja włosów latem jest bardzo ważna. Jak to zrobić i jakie produktów warto użyć? Przeczytacie w tym artykule:

Już po raz kolejny Neboa jako mecenas wsparła kreatywność i najwyższej klasy design w wykonaniu utalentowanych projektantów duetu Paprocki Brzozowski. To co ich łączy to wspólna wizja, której istotną częścią jest troska o środowisko. Hasłem Neboa jest „Respect the nature”. Marka aktywnie działa więc na rzecz ochrony środowiska. Nawiązaniem do tego była stworzona na potrzeby tego wydarzenia niezwykła strefa chillout, która prezentowała filozofię marki oraz jej produkty. To właśnie ona stała się także dla gości miejscem do spotkań i rozmów. Wydarzenie było nie lada gratką dla miłośników mody i kosmetyków Neboa.

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio z kosmetykami Neboa/ Fot. mat. nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
zapisuję głos...