Né Comme Ça fashion & art boutique ma już rok!

Nowa kolekcja Hédonist po raz pierwszy na wieszakach, recital Kacpra Duraja „Jey, Jey”, pyszny tort i fantastyczna atmosfera – tak świętowano pierwsze urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique!

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (2)

Z okazji pierwszych urodzin swojego butiku marka Né Comme Ça zorganizowała kameralny, ale bardzo stylowy bankiet. Dla urodzinowych gości był to nie tylko mile spędzony wieczór, ale także szansa na atrakcyjne zakupy! – Po raz pierwszy w butiku zaprezentowaliśmy nową kolekcję Hédonist, a dotychczasowe projekty można było tego wieczora kupić po bardzo atrakcyjnych cenach – mówi Sebastian Szrajber, główny projektant marki Né Comme Ça. Słowem najprzyjemniejsze zakupy jakie można sobie wyobrazić:  z lamką wina, przy dźwiękach saksofonu, a do tego coś na osłodę.

Né Comme Ça Fashion & Art Boutique przy ulicy ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu to miejsce, w którym goszczą niebanalne idee, intensywne emocje i wyjątkowi ludzie. Otwarcie butiku było prawdziwym wyzwaniem. – Ponad rok temu wybraliśmy Wrocław jako pierwsze miasto, w którym pojawi się nasz butik. Świadomie i wbrew powszechnie panującej opinii, że modę można robić tylko w stolicy – mówi Sebastiam Szrajber, główny projektant marki. – Dziś wiemy, że nam się udało i możemy zdobywać kolejne rynki i przekonywać do siebie kolejnych klientów– dodaje.

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (10)

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (9)

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (6)

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (5)

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (4)

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (3)

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (1)

Né Comme Ça to wrocławska marka odzieżowa. Już w chwili swego powstania kreowana była na tę, która rządzi. Nic zatem dziwnego, że swoje przesłanie kieruje do wszystkich, którzy nie zwykli słuchać zakazów, lecz lubują się w ich przekraczaniu. Lubi sylwetki ludzi odważnych, świadomych siebie, nieprzepraszających za to, kim są. Partnerką jest niełatwą, kapryśną, niegodzącą się na ustępstwa. Jednak tym, którzy odważą się po nią sięgnąć, gwarantuje piękno oraz sensualność, jakimi obdarzyć może prawdziwa władczyni. Marka ma na koncie dwie kolekcje F-Hooker i Rumor. W lipcu br. przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu, został otwarty pierwszy butik marki.

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (8)

Urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique (7)

Né Comme Ça Fashion & Art Butique to miejsce, w którym można zrobić fantastyczne zakupy, ale także przestrzeń, w której promowane są wrocławskie talenty: początkujący projektanci, fotografowie, artyści, którzy inspirują się moda.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (149 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. gusia.  25 lipca 2013 15:59

  Tort wygląda fantastycznie i smacznie.Roczek wytężonej pracy mają za sobą,na początku trzeba się starać,aby się utrzymać,potem trochę leci się na zdobytej marce.

  Odpowiedz
 2. Masza  26 lipca 2013 07:58

  Tort i na mnie zrobił wrażenie,zjadałabym nie powiem.

  Odpowiedz
 3. dudqa  26 lipca 2013 14:47

  Pieknie sobie dają rade

  Odpowiedz
 4. Agnieszka  18 listopada 2015 12:23

  Możemy być dumni znich

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany