Nawilżanie i regeneracja skóry po lecie

Po powrocie z wakacji nasza skóra, poddawana intensywnemu działaniu słońca, staje się sucha i szorstka. Długotrwałe działanie promieniowania UV, kąpiele w słonej wodzie i wiatr, spowodowały, że utraciła także swoją elastyczność. Dumnie prezentowana opalenizna nagle przybiera szarawego odcienia. Skóra wymaga natychmiastowego nawilżenia i regeneracji!
Marka Kamill proponuje 2 balsamy do pielęgnacji ciała ? do skóry wrażliwej ? SENSITIV, a do normalnej i suchej ? CLASSIC, które poradzą sobie z powakacyjnym spustoszeniem.

Kamill Balsam rumiankowy do ciała CLASSIC – Zapewnia intensywne nawilżanie normalnej i suchej skóry. Wysokowartościowa formuła pielęgnacyjna z witaminą E chroni skórę przed wysuszaniem. Ekstrakt z rumianku i bisabololu uspokaja i pielęgnuje skórę w naturalny sposób. Nie zawiera barwników ? pH neutralne ? tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Cena sugerowana: 11,50 zł

Kamill Balsam rumiankowy do ciała SENSITIV – Delikatna i nawilżająca pielęgnacja skóry wrażliwej. Pielęgnująca formuła z witaminą E i bez substancji zapachowych zapewnia długotrwałe utrzymanie wilgoci oraz chroni skórę przed wysuszeniem.
Ekstrakt z rumianku i bisabololu uspokaja i naturalnie pielęgnuje skórę. Nie zawiera substancji zapachowych, barwników ? bez parabenów ? pH neutralne ? tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Cena sugerowana: 11,50 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (225 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany