Naturalny sposób na piękną cerę

Dbając o delikatną skórę twarzy codziennie, niczym rytuał, powtarzamy te same czynności. Aby była promienna i świeża, starannie dobieramy kosmetyki i preparaty, które odpowiednio nawilżają i rozświetlają cerę, a wieczorem wyraźnie ją regenerują. Znakomitym wiosennym uzupełnieniem kosmetyków są delikatne zabiegi z użyciem witaminy C – najlepszej przyjaciółki naszej skóry!

Naturalny sposób na piękną cerę

 

Kwitnące jabłonie

Wiosna przede wszystkim kojarzy się z budzącą się do życia naturą. Czas więc obudzić naturalnie piękną skórę zabiegiem o wdzięcznej nazwie „Kwitnące Jabłonie”. Zabieg ten polega na dogłębnej eksfoliacji skóry za pomocą substancji, w której skład wchodzi witamina C o stężeniu 30%, kompleks 15% kwasów owocowych oraz komórki macierzyste jabłoni. Witamina C złuszcza obumarły naskórek, wzmacnia naczynia krwionośne, wstrzymuje procesy starzenia się skóry oraz wyraźnie ją rozświetla. Jednocześnie kompleks kwasów owocowych wzmacnia skórę i pobudza procesy odnowy, a komórki macierzyste działają stymulująco na funkcje skóry. Zabieg „Kwitnące Jabłonie” jest szczególnie polecany przy cerze dojrzałej, zszarzałej, pozbawionej blasku i mało elastycznej. Jest również zalecany kobietom, które korzystają z zabiegów medycyny estetycznej.

 

Deszcz majowy

Oczy są zwierciadłem duszy, dlatego należy szczególnie dbać o ich oprawę. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka i delikatna, dlatego szybko się przesusza i starzeje. Prócz odpowiednich kremów warto zatem poddać się zabiegowi, który ją odżywi i mocno zregeneruje. Pod nazwą „Deszcz Majowy” kryje się łagodny peeling witaminowy. W jego skład wchodzi złuszczająca obumarłe komórki i rozjaśniająca cerę witamina C o stężeniu 30%, działające antyoksydacyjnie i nawilżająco składniki roślinne oraz odbudowujący tkanki aktywny biologicznie kolagen. Składniki te wyraźnie zregenerują wrażliwą skórę wokół oczu oraz dodadzą jej blasku, dzięki czemu będzie wyglądać młodzieńczo i świeżo.

„W obydwu zabiegach, podobnie jak we wszystkich propozycjach naszej marki, udało się nam połączyć szacunek dla skóry z konkretnymi rezultatami. Jest to zasługą naszych innowacyjnych technologii, które pozwalają nam zastosować wyłącznie naturalne substancje aktywne najwyższej jakości, biozgodne ze skórą, a jednocześnie silnie, w widoczny sposób pobudzające jej odbudowę” – mówi Anna Pikura, założycielka sieci Klinik Odnowy Kolagenowej.

Promienna i gładka cera jest pragnieniem każdej kobiety. Dlatego już teraz warto pomyśleć o jej pielęgnacji, aby cieszyć się nieskazitelną i zadbaną skórą o każdej porze roku. Zamiast eksperymentować z kremami i preparatami, zdecydujmy się na zabieg, który przywróci naszej cerze naturalny blask i równowagę.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (150 głosów, średnia: 4,11 z 5)
zapisuję głos...