Naturalne i elastyczne utrwalenie do 24 godzin z innowacyjną technologią Wellaflex!

Elastyczne fryzury damskie w idealnej formie przez cały dzień? Nowa kolekcja kosmetyków Wellaflex pomaga przejąć pełną kontrolę nad włosami i jednocześnie zachwycać ich naturalnym ruchem! Innowacyjna technologia lakierów Wellaflex, zapewniająca do 30% mniejsze kropelki w porównaniu z poprzednią formułą, pozwoli na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin.

Piękne wlosy z Wellaflex

Marka Wella od ponad 130 lat kreuje profesjonalne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów oraz jest symbolem wizjonerstwa i najwyższej jakości w świecie fryzjerstwa. Współczesne kobiety mają coraz większe wymagania dotyczące wyglądu swoich włosów, a co za tym idzie również stylizacji. Dlatego eksperci Wella nieustannie poszukują coraz skuteczniejszych rozwiązań, aby sprostać ich wymaganiom. Tym razem Wella wprowadza na rynek największą od 10 lat innowację Wellaflex – nową kolekcję kosmetyków odpowiadających na różnorodne potrzeby włosów, pomagającą zapewnić jeszcze bardziej naturalne i długotrwałe utrwalenie fryzury.

 

Elastyczne utrwalenie do 24 godzin

Lakier do włosów jest najczęściej stosowanym kosmetykiem w codziennej stylizacji włosów. Badania przeprowadzone przez ekspertów marki Wella wykazały, że 39% kobiet, które stosują produkty do stylizacji, oczekuje od nich mocnego utrwalenia i objętości, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu fryzury. Większość lakierów mocno utrwala, niestety jednocześnie sklejając i nadmiernie obciążając włosy. Dlatego inspirując się oczekiwaniami kobiet eksperci Wella stworzyli nową generację lakierów Wellaflex. Ostatnie lata badań pozwoliły im na opracowanie innowacyjnej i rewolucyjnej w obszarze aplikacji produktu technologii Flex Active, która pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego, elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia aż do 24 godzin.

 

Technologia Flex Active – do 30 % mniejsze kropelki

Sekret nowych lakierów z technologią Flex Active polega na udoskonalonym sposobie ich aplikacji za sprawą nowego dyfuzora, który zapewnia do 30% mniejsze kropelki w porównaniu z poprzednią formułą. Dzięki temu:

  • nowy lakier równomiernie rozprowadza się na włosach i z łatwością wnika w głąb fryzury, co sprawia, że znacznie lepiej zachowuje ona swoją elastyczną i naturalną formę, jednocześnie pozostając dobrze utrwaloną aż do 24 godzin;
  • włosy szybciej schną i nie sklejają się oraz nie zostają nadmiernie obciążone, co pomaga zachować naturalny wygląd fryzury i miękkość włosów, a w razie potrzeby z łatwością je rozczesać.

 

Aż do 30% mniejsze kropelki nowych lakierów do włosów Wellaflex z łatwością przenikają w głąb fryzury, utrwalając ją i nadając jej jednocześnie niezwykłą elastyczność. Ma to ogromne znaczenie dla kobiet, które chcą tworzyć naturalnie wyglądające stylizacje, bez konieczności rezygnowania z trwałości fryzury – wyjaśnia Maria Castan, Global Scientific Communication Wellaflex. Andrzej Matracki, ambasador Wella podkreśla, że dzięki nowej kolekcji Wellaflex, kobiety samodzielnie w domu mogą stworzyć finezyjne stylizacje, pełne naturalnych ruchów włosów. Technologia nowych lakierów Wellaflex jest zdumiewająca! To, co je wyróżnia, to przede wszystkim szybsze schnięcie, a co za tym idzie lepsze efekty stylizacji – włosy pozostają elastyczne i poruszają się bardzo naturalnie! – mówi Andrzej Matracki.

 

Nowa kolekcja Wellaflex to 12 linii kosmetyków do stylizacji włosów. Kolekcja zawiera lakiery, pianki oraz dodatkowe produkty do stylizacji odpowiadające na różnorodne potrzeby włosów.

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna każdego produktu z nowej kolekcji Wellaflex: 14,99 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (175 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. madzia83  3 marca 2013 07:16

    🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany