Naturalne farby do włosów KHADI Najciekawszym Produktem Fryzjerskim

Taki werdykt ogłosiła komisja konkursu organizowanego podczas targów kosmetycznych Dni Urody i SPA. Impreza branży kosmetycznej miała miejsce we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach 21-22 kwietnia. Komisja składająca się ze specjalistów w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej przyznała farbom do włosów KHADI tytuł „Perły Dni Urody i SPA” w wymagającej kategorii produktów fryzjerskich. Ocenie podlegały m.in. skuteczność działania, funkcjonalność kosmetyku oraz zastosowanie składników ekologicznych. Linia naturalnych farb do włosów spełniła wysokie wymagania komisji, gdyż jest całkowicie zdrową, a przy tym skuteczną alternatywą dla farb funkcjonujących na polskim rynku.

Farby do włosów Khadi - Najciekawszy Produkt Fryzjerski

 

Naturalne kolory

Dzięki farbom Khadi można uzyskać naturalnie wyglądający kolor włosów z palety: czerwieni, rudości, brązów i czerni w różnych tonacjach. Co istotne farby KHADI w 100% pokrywają siwe włosy. Już teraz twoje rude włosy lub blond mogą nie mieć śladów siwizny!

 

Farby, które odżywiają włosy!

Farby KHADI ekstremalnie odżywiają włosy. Henna, indygo, amla, bhringaraj, neem i inne rośliny sprawiają, że włosy po koloryzacji zyskują optyczną objętość, są wzmocnione i bardzo błyszczące. Efekt ten można obserwować u kobiet orientu, które stosują farby KHADI od lat.

 

Składniki najwyższej jakości

Farby KHADI są całkowicie bezpieczne, gdyż ich skład jest 100% naturalny – farby KHADI pozbawione są m.in. amoniaku, konserwantów, utleniaczy, sztucznych aromatów i wspomagaczy koloru. Naturalność produktu potwierdza certyfikat BDIH oraz Öko-test. Z tego względu farby KHADI bez obaw mogą być stosowane przez kobiety w ciąży – nie stanowią żadnego zagrożenia dla rozwijającego się dziecka.

 

Farby KHADI można kupić tutaj: www.khadi.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. wirka13  5 maja 2012 09:44

  fajnie to wszystko brzmi, ciekawe tylko ile sie utrzymuje ….

  Odpowiedz
 2. kas_kasia  6 maja 2012 13:06

  Właśnie zamierzam ją sobie kupić 🙂 Zobaczę jak jest naprawdę 🙂

  Odpowiedz
 3. anna1970  7 maja 2012 19:05

  Ciekawe czy można później stosować zwykłe farby?

  Odpowiedz
 4. boasia  8 maja 2012 22:12

  ja miałam tę henne wersja z amlą i jathropą. Mam ciemnie włosy, dała efekt takich połysków rudo – kasztanowych. kolor powoli się zmywa, nie widzć odrostów, poniweaż to ne jest normalna farba.

  Odpowiedz
 5. katarina136  6 sierpnia 2012 20:54

  Muszę wypróbować. 🙂 😉

  Odpowiedz
 6. tryfenka  20 października 2012 19:26

  Odkryłam te farby w tym roku w lipcu. Farbuję co miesiąc, mam za sobą już 4 farbowania kolorem orzechowy brąz. Rzeczywiście kolor powoli się zmywa z chłodnego dość ciemnego brązu na rudo-kasztanowy. Mnie akurat to odpowiada. Włosy są w świetnym stanie, dużo mniej ich wypada, i wreszcie nie są przesuszone. Bardzo polecam! Jedno opakowanie starcza na dwa razy (włosy półdługie.

  Odpowiedz
 7. scrabble  12 kwietnia 2015 14:11

  Khadi stosuję od 1,5 roku i różnica w stanie włosów jest ogromna. Kolor wypłukuje się powoli i równomiernie, nie ma problemu z odrostami. Na prawdę warto. Dodam jeszcze, że po hennie nie można rozjaśniać włosów, bo mogą nam wyjść zielone refleksy.

  Odpowiedz
 8. Aniaa  21 września 2016 20:29

  Naturalne henny Khadi to rewelacja,osobiście testowałam kolor jasny brąz ale teraz sięgam po ciemny brąz.
  Nałożenie henny jest męczące,ja zazwyczaj trzymam ją na głowie 4 godziny aby kolor był intensywny i długotrwały. Nie spotkałam się z efektem tzw.zielonych włosów. Mój naturalny kolor to tak zwany misi blond a aktualnie włosy są w kolorze chłodnego,ciemnego brązu,który bardzo mi odpowiada.Farbuję włosy co miesiąc żeby pokryć odrosty,kolor nie wypłukuje się bynajmniej tego jestem pewna.Zapach henny to typowy zapach ziół trochę kojarzony z tytoniem,ale nie utrzymuje się na włosach zbyt długo,znika po pierwszym myciu.
  Ja rozrabiam hennę i odstawiam ją na 24 godziny. Włosy są lśniące i odżywione,zmniejsza się też ilość ich wypadania. Z każdym farbowaniem włosy bd ciemnieć. Henna jest wspaniały produktem do włosów i na pewno nie zamieniłabym jej na żadne produkty z amoniakiem które szkodzą włosom.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany