Natura ma moc! Nowa kolekcja zegarków od Swatch Power of Nature

Natura na wielką moc. Doskonale wie o tym marka Swatch, która właśnie wypuściła na rynek nową kolekcję zegarków Power od Nature, dla której inspiracją były właśnie cuda jakie stworzyła dla nas matka ziemia. Znajdziemy tu wodospad, pustynię, ośnieżone szczyty gór oraz las. Każdy z tych cudów powstawał w czasie, co stanowi piękny pomost między teraźniejszością a przeszłością.

Mat. nadesłane/ kolaż redakcji

Ta wyjątkowa kolekcja dzięki niepowtarzalnym elementom natury, odwzorowanym w innowacyjnych detalach, teksturach na tarczach i paskach sprawia, że zegarki harmonijnie łączą w sobie przydatność i piękno. Jednocześnie są one bardzo stylowym dodatkiem. Cechuje je także Szwajcarska jakość, wodoodporność, trwałość, wygoda i funkcjonalność. Kolekcja Swatch POWER OF NATURE powstała, by zapewnić użytkownikowi radość, siłę i powiew świeżości!

Mat. nadesłane

WODOSPADY

Wskocz i zanurz się w potężnej kipieli wodospadu. Ten ożywczy, pobudzający, przepiękny cud natury został odwzorowany w unikatowym wzorze „spadających kropel” na tarczy. To, co z bliska wydaje się gęstwiną kropek i kresek tworzących falisty deseń, przywodzi na myśl szybki i swobodny przepływ wody. Świeża, czysta, chłodna paleta barw zabierze Cię do samego źródła. Poczuj bryzę i chwytaj dzień!

PUSTYNIA

Toczące się, majestatyczne wydmy, falistości, wzory pisane wiatrem i nieskończone ilości piasku. Ogrom i bezkres pustyni są niemal niewyobrażalne, jej potęga zachwyca, a burze piaskowe budzą respekt. Swatch poskromił moc pustyni, tworząc spokojne, kompaktowe tarcze o oryginalnym piaskowym wykończeniu. Paski o kontrastujących fakturach subtelnie odzwierciedlają złożoność tych terenów.

Mat. nadesłane

LAS

Poczuj uspokajającą moc lasu, kąpiąc się w jego zieleni. Baldachim z wysokich drzew tworzy nad głowami niezwykłe źródło światła, które potrafi być zarówno mroczne i chłodne, jak i ciepłe, skąpane w promieniach słońca. Duże, okazałe, solidne koperty oraz naturalne, ziemiste odcienie pasków tworzą idealne tło dla różnobarwnych wzorów na tarczy. Wypukły wzór tarczy przywodzi na myśl żar ogniska, opadłe liście pod stopami, krople deszczu na drzewach oraz wszystkie maleńkie elementy ekosystemu, które wspólnie tworzą las.

OŚNIEŻONE SZCZYTY

Chłoń świeżość górskiego powietrza pośród stromych zboczy, strzelistych szczytów i mroźnych lodowców. Ośnieżone wierzchołki budzą pragnienie, by je zdobywać, a jednocześnie obezwładniają swoim niezrównanym pięknem. Unikatowe, pełne złożonych i kontrastujących struktur tarcze w mroźnych odcieniach odwzorowują skaliste granie i ośnieżone stoki oraz ślady bieżnika opon na gładkich, oszronionych powierzchniach. Trójwymiarowe tarcze wprowadzają głębię i perspektywę, podczas gdy koperty ze stali nierdzewnej i materiału BIOCERAMIC dopełniają lekką, lecz solidną stylistykę.

Mat. nadesłane

Kolekcja Swatch POWER OF NATURE prezentowana jest w specjalnym opakowaniu przeznaczonym do recyklingu.

Kolekcja dostępna na swatch.com i w wybranych sklepach stacjonarnych Swatch od 18 stycznia 2024 roku.

Mat. nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (18 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...