Natalia Siwiec twarzą kampanii nowej kolekcji Sylwia Majdan jesień-zima 2016/2017

Przedstawiamy najnowszą odsłonę kolekcji Sylwia Majdan jesień-zima 2016/2017, której twarzą została Natalia Siwiec. Zapraszamy do galerii! 

natalia-siwiec-w-kampanii-sylwia-majdan-jesien-zima-2016-2017

Najnowsza kolekcja Sylwii Majdan jesień-zima 2016/2017 to propozycja dla mocnych, niezależnych i charakternych kobiet. Projektantka ma w zwyczaju przyglądać się kobietom sukcesu, jednakże takim, dla których sukces oznacza po prostu spełnienie siebie i realizacje swoich marzeń. Stąd w atelier Majdan znalazły swoje miejsce projekty bardzo różnorodne. Znaleźć tu można klasykę odwołującą się do czerni, bieli i szarości, minimalistyczne formy wprost kojarzone z elegancją oraz ubrania rozbuchane kwiatową, wzorzystą energią. Motto, które niezmiennie wyznaje projektantka mówiące o tym, aby kobiet nie przebierać, ale pozwolić, aby świadomie zdecydowały jak chcą siebie eksponować towarzyszy Majdan i w tej realizacji.

Warto na kolekcję zwrócić uwagę także pod kątem jej praktycznych stron, znajdą się tu bowiem projekty sportowe: seria MBM, bomberki czy seksowne kombinezony. Nie zabrakło nawiązań do lat 60-tych oraz powrotów do klasyki w postaci spódnic do połowy łydki czy bardzo kobiecych tunik. Twarzą kolekcji została Natalia Siwiec, która według projektantki idealnie wpisuje się w symbol kobiety zmysłowej, delikatnej, ale i silnej i pewnej siebie.

„Znam się z Natalią od kilku lat, obserwuję ją okiem projektanta, ale i koleżanki. Widzę jak się zmienia, jak dojrzewają w niej pewne emocje, na które choćby z racji wieku i doświadczenia wcześniej nie było miejsca. Dziś Natalia to nie tylko piękna dziewczyna, co fajna, pewna siebie kobieta, której nie musiałam szukać w czasie powstawania zdjęć, bowiem, ona po prostu tam była. Natalia to połączenie naturalnej kobiecej dojrzałości z młodzieńczą nonszalancką. To nie tylko widać na zdjęciach, ale wręcz czuć.” ­– komentuje swój wybór Projektantka.

Zachęcamy do śledzenia pojawiających się nowości z kolekcji jesień-zima 2016/2017 na stronie marki www.sylwiamajdan.com, a także do odkrywania  świata Sylwii Majdan na Jej blogu www.madebymajdan.pl

 

Informacje o sesji:

  • zdjęcia: Sebastian Cviq
  • stylista: Bartłomiej Indyka
  • make-up: Patrycja Dobrzeniecka
  • włosy: Adrian Lasota
  • modelka: NATALIA SIWIEC
  • produkcja: Monika Kandefer

 

Zapraszamy do galerii: Natalia Siwiec w kampanii kolekcji Sylwia Majdan jesień-zima 2016/2017

sylwia-madan-aw-16_17_fot-sebastian-cviq-1-small

sylwia-majdan-aw-16_17_fot-sebastain-cviq-6-small sylwia-majdan-aw-16_17_fot-sebastian-cviq-3-small

sylwia-majdan-aw-16_17_fot-sebastian-cviq-5-small

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 3,81 z 5)
zapisuję głos...