Natalia Jaroszewska wiosna-lato 2012 – skórzana odsłona

Natalia Jaroszewska znana jest z różnorodności materiałów i faktur tkanin, na których pracuje. W najnowszej kolekcji na wiosnę i lato 2012 uwagę zwracają skórzane kreacje w odcieniach ciepłego brązu i złota. Są one absolutną nowością wśród propozycji projektantki. Modele uszyte ze skóry zestawiono z tradycyjnie już używanymi przez Jaroszewską powłóczystymi jedwabiami i etno printami.

Natalia Jaroszewska wiosna-lato 2012 - skorzana odslona

Natalia Jaroszewska w swojej miejskiej kolekcji z elementami etno, proponuje kilka skórzanych sylwetek w dwóch wariantach kolorystycznych ? odcieniach złota i ciepłego karmelu. Złote spodnie oraz sukienka ze złotej łuski to dalekie nawiązanie do lat 80. i próba uwspółcześnienia ówczesnej estetyki (vide zestawienie spodni z prostą tuniką oversize). Modele w odcieniu karmelu, w zależności od sposobu stylizacji, nadają się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na wyjście do klubu. Uwagę zwraca surowe wykończenie ich brzegów.

Natalia Jaroszewska wiosna-lato 2012

?Skóry mnie fascynują. Układają się całkowicie inaczej niż jedwab czy muślin. Wymagają zupełnie nowego podejścia do pracy, projektu. Jednocześnie skóry są niezwykle miękkie i delikatne. Doskonałe dla współczesnych kobiet żyjących w miejskiej dżungli? ? mówi Natalia Jaroszewska.

Więcej informacji na temat projektów Natalii Jaroszewskiej można znaleźć na stronie www.jaroszewska.eu.

 

Zobacz także: Futrzane kamizele od Natalii Jaroszewskiej ? must have tego sezonu

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (192 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...