Naszyjniki Monashe-Spring Sparkle

 Tym prazem pod lupę bierzemy nową kolekcje naszyjników XXL Monashe-Spring Sparkle . Zapraszamy do galerii tej niezwykłej biżuterii.

Zima ciągle trwa. My, już poszukujemy pierwszych oznak wiosny. Bez wątpliwości możemy ich szukać w pełnej barw kolekcji naszyjników od Monashe-Spring Sparkle.

Monashe-spring sparkle log

Duża biżuteria wcale nie jest  trudnym elementem stylizacji. Przepych warto łączyć z prostotą. Naszyjniki XXL od Monashe-Spring Saprkle świetnie spiszą się w zestawieniu z monochromatycznymi zestawami. Prosta, jednokolorowa sukienka koktajlowa może zostać przez Was ożywiona kontrastującym naszyjnikiem XXL. Może jeszcze nie myślicie o lecie, ale długa, zwiewna sukienka maxi świetnie będzie wyglądać w zestawieniu z okazałą biżuterią i nieśmiertelną ramoneską.

Polecamy również: Ozdobna biżuteria marki House of Mima

Chciałabyś cieszyć się naszyjnikiem XXL również w pracy?  O ile nie obowiązuje Cię biurowy, określony dress code możesz zestawić taki naszyjnik z ovesizowym t-shirtem i marynarką. Do tego ulubione obcisłe jeansy.

Naszyjnik XXL nada Twojej stylizacji niepowtarzalnego charakteru i z pewnością wyróżni Cię z tłumu. Barokowy przepych może również zagościć w Twoich stylizacjach!

My jesteśmy pod wrażeniem kolekcji naszyjników od Monashe-Spring Sparkle. Kolorowe, pełne życia, aż czuć wiosnę! A Wam jak się podoba taka propozycja na wiosenne stylizacje? Jesteście na tyle odważne by wykorzystywać naszyjniki XXL w swoich stylizacjach?  A może tak duża biżuteria nie trafia w Wasze gusta?

A moze coś w zupełnie innym stylu? – Biżuteria w stylu Etno. 

Zapraszamy do galerii Monashe-Spring Sparkle!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (220 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...