Nasze patronaty: II Edycja 304 Avenue Fashion & Lifestyle – już 29 marca we Wrocławiu

29 marca Concept store Fu-Ku zaprasza na IIEdycję 304 Avenue Fashion & Lifestyle do Galerii na Czystej, która na jeden dzień stanie się najbardziej rozpoznawalną lifestyle’ową ulicą Wrocławia.

Ktokolwiek zazdrościł nowojorczykom Piątej Alei, już w marcu ponownie zostanie usatysfakcjonowany. 29 marca Concept store Fu-Ku zaprasza na IIEdycję 304 Avenue Fashion & Lifestyle  do Galerii na Czystej, która na jeden dzień stanie się najbardziej rozpoznawalną lifestyle’ową ulicą Wrocławia.

304-Avenue-Plakat-(1)

304 Avenue Fashion & Lifestyle to niezwykłe połączenie showroomów, w ramach wspierania polskich projektantów, z solidną porcją wiedzy, bo na II edycji nie zabraknie wykładów.

Po dużym zainteresowaniu tematyką przedstawioną w pierwszej edycji tj. żywieniem, social media i prawa w kontekście praw autorskich i sztuki, zaproszono prelegentów z dziedzin pokrewnych. Tym razem dowiecie się co w zdrowym odżywianiu piszczy. Dr Agata Cezari opowie o dietetyce medycznej, czyli rewolucji w żywieniu, Katarzyna Molęda z Agencji Kreatywnej EM Grupa, przybliży nam temat Mody na modę w PR, a Mateusz Suda znany ilustrator mody i projektant graficzny zagłębi się w portfolio umysłu. Dodatkowo dla miłośników ilustracji i grafiki 30 marca odbędą się zamknięte warsztaty ilustratorskie prowadzone przez Sudę- Suda workshops. Design your t-shirt . Nowym elementem będzie pokaz mody, którego organizacją zajmie się Liskowacki Pour C’est Moi. Tego dnia zaprezentują się takie marki jak: Made by Fu-Ku, Blue Eye Pop i premierowo Boom Bloom. Na 304 Avenue zakupić będzie można ubrania i dodatki od polskich projektantów m.in.: Boom Bloom, Damy Dworu, Josz, Talitao. Nie obędzie się bez gadżetów dla młodszych. Jest to niesamowita okazja by poznać ulubionych projektantów. A dla tych, którym nie udało się dotrzeć na Czystą, będzie to również okazja do odwiedzenia Fu-Ku Concept Store, gdzie na co dzień dostępne są ubrania i dodatki od polskich projektantów, a także 304 brunch/ cafe, które na tą okazje przygotuje specjalne menu.

Brzmi zachęcająco? Zajrzyjcie na 304 Avenue Fashion & Lifestyle już w sobotę, 29 marca w Galerii na Czystej (ul. Czysta 4). Start targów o godzinie 10.

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/225279361001685/

Warsztaty: https://www.facebook.com/events/507218572721686/

Zapisy na warsztaty: info@fu-ku.pl / Koszt: 150zł

Sponsor główny wydarzenia:

RK studio

Sponsorzy nagród: Clarena, Procosmetics, Bliss

Patronat:

Feszyn.com
BabskieTv
KampusTv
Wrocławianki.com-Wrocław na obcasach
MARK magazin
Rykoszetka
WroFashion
TuWrocław.com
KobietaMag.pl
wroclove.info
miaART gallery

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (89 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  25 marca 2014 19:44

    Szkoda,że mam daleko do Wrocławia.

    Odpowiedz
  2. bbo  25 marca 2014 20:07

    Ja też…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany