Nasz patronat: “Tylko w duecie”. Premiera debiutanckiej powieści Magdaleny Kozakowskiej

Już 7 lutego pojawi się niesamowita powieść z gatunku new adult. To romans, od którego trudno będzie Wam się oderwać! Bardzo miło nam ogłosić, że objęliśmy patronatem medialnym tę pozycję!

“Tylko w duecie” – debiutancka powieść Magdaleny Kozakowskiej

„Ile jesteśmy w stanie poświęcić, by ratować życie osoby, którą kochamy? Czy można pozwolić sobie na miłość, gdy ma się dług do spłacenia? Czy można bez konsekwencji uwolnić się od przeszłości?

Seria dramatycznych wydarzeń sprawia, że Tamara sama wychowuje młodszą siostrę. Gdy okazuje się, że Amelia jest śmiertelnie chora, zrobi wszystko, by ją uratować. Porzuca marzenia o karierze muzycznej i podpisuje cyrograf, a konsekwencje swoich decyzji ponosi przez wiele lat.

Umowa wygaśnie za niecałe pół roku. Tamara nie może pozwolić sobie teraz na najmniejszy błąd. Życie wystawia ją jednak na próbę, stawiając na jej drodze Damiana. Wie, że nie może się w nim zakochać, ale z każdym kolejnym spotkaniem jest jej coraz trudniej zapanować nad swoimi uczuciami.

Czy gdy prawda o tym, co zrobiła Tamara, w końcu wyjdzie na jaw, najbliżsi zrozumieją i zdołają jej wybaczyć?”

W sprzedaży już od 7 lutego!

W książce “Tylko w duecie” M. Kozakowskiej ważną rolę odgrywa muzyka. Jest ona pasją obojga głównych bohaterów. Każdy rozdział rozpoczyna się fragmentem tekstu piosenki. Książka napisana jest w narracji pierwszoosobowej (naprzemiennie z perspektywy Tamary i Damiana). 

Kim jest autorka książki?

Magdalena Kozakowska to Ślązaczka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Miłośniczka kina i romansów, osoba wysoko wrażliwa. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. „Tylko w duecie” to jej debiutancka powieść. Książka zostanie wydana nakładem wydawnictwa BookEdit.

Styczeń 2022 – 10 nowości książkowych, które warto przeczytać!

Styczeń 2022 – 10 nowości książkowych, które warto przeczytać!

Według corocznych danych, jednym z najczęstszych postanowień noworocznych - zaraz po odchudzaniu i poprawie kondycji - jest postanowienie czytania większej ilości książek. Jeśli Ty również masz je na swojej liście, to z pewnością zaciekawi Cię

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  15 stycznia 2022 16:27

  z przyjemnością przeczytam 🙂

  Odpowiedz
 2. MonikaPl  23 stycznia 2022 22:35

  Zapowiada się nieźle 💕

  Odpowiedz
 3. Magdalena  25 lutego 2022 23:06

  Ciekawie się zapowiada 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany