Nasz patronat: „Patchwork szyty na miarę”. Premiera książki Anety Grabowskiej

Mamy przyjemność poinformować, że objęliśmy patronatem najnowszą książkę autorstwa Anety Grabowskiej pt. „Patchwork szyty na miarę”. To opowieść o przebaczeniu, nowych początkach, trudnych wyborach, ale przede wszystkim o sile miłości, która potrafi uzdrowić najbardziej zranione serce.

Książka przenosi czytelnika do malowniczych krajobrazów gór, gdzie główna bohaterka, Agata, wraca z synem po trudnych doświadczeniach związanych z końcem małżeństwa. Zderzenie z przeszłością nie jest łatwe, zwłaszcza gdy Agata nie spodziewa się ciepłego przyjęcia w rodzinnych stronach. Jednak los ma dla niej inne plany.

„Patchwork szyty na miarę”. Premiera książki Anety Grabowskiej

Praca w miejscowej bibliotece staje się dla Agaty nie tylko sposobem na zyskanie środków do życia, ale przede wszystkim miejscem, gdzie odkrywa prawdziwą wartość przyjaźni. W tej scenerii poznaje Kubę, mężczyznę, który pragnie być czymś więcej niż tylko kolegą z pracy. Wewnętrzne obawy i rany przeszłości hamują Agatę przed nawiązaniem bliższej relacji. Jednak gdy na jej drodze staje dawny znajomy z dzieciństwa, również dotknięty bolesnymi wydarzeniami, musi podjąć decyzję, która zaważy na przyszłości jej i jej syna. Nie tylko intrygująca fabuła przyciąga czytelników. Książka jest przesycona klimatem gór i delikatnie opatrzona muzycznym tłem utworów Roberta Kasprzyckiego. To uczucie, jakbyśmy podczas czytania mogli usłyszeć echa górskich melodii, sprawia, że opowieść staje się jeszcze bardziej wzruszająca.

Czy minione wydarzenia pozwolą Agacie na nowy początek? Czy serce, choć głęboko zranione, jest w stanie ponownie kochać? „Patchwork szyty na miarę” to powieść, która każdemu z nas przypomina, że niezależnie od trudnych chwil w życiu, zawsze istnieje szansa na nowy rozdział.

Zachęcamy do sięgnięcia po tę poruszającą historię i doświadczania emocji razem z bohaterami. Aneta Grabowska po raz kolejny udowadnia, że potrafi stworzyć opowieść, która zostaje w sercach czytelników na długo.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (13 głosów, średnia: 4,85 z 5)
zapisuję głos...