Nasz patronat medialny: II EDYCJA URBAN FESTIVAL W ŁODZI – 06.12.2014

Urban Christmas Festival to unikalne w skali Polski wydarzenie łączące ze sobą świat mody, ulicy i pysznego jedzenia. Świąteczna atmosfera oraz wiele atrakcji zapewni niezapomniane doznania estetczne jak i kulinarne.

urban-christmas-fesival_1

W świat mody wprowadzą nas młodzi polscy projektanci, którzy zaprezentują swoje propozycje na zimowe stylizacje. Pojawią się również marki, których oferta zwrócona jest nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci. Różnorodność wystawców jak i produktów, które zaprezentują sprawi, że zakup prezentów Mikołajkowych i tych Gwiazdkowych okaże się tym razem banalnie prosty.

urban-christmas-fesival

Uciekając przed nieznośną atmosferą w centrach handlowych, unikając ryzyka, że kupi się to co wszyscy , proponujemy Wam rozwiązanie idealne na spędzenie Mikołajek w pięknej scenerii Art Inkubatora w Łodzi.

urban-christmas-3

Po udanych zakupach warto wybrać się do strefy FOOD gdzie będzie można skosztować świątecznych (i nie tylko) potraw, gorącego kakao, grzanego wina i wielu wielu innych pyszności. Na odwiedzających będą czekały liczne warsztaty i pokazy. Śledźcie nas na FB żeby zapisać się na udział w tych, które Was interesują. Liczba miejsc na warsztatach ograniczona.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  14 listopada 2014 19:12

    Gratuluję patronatu!

    Odpowiedz
  2. lilkawodna  15 listopada 2014 19:53

    Chciałabym tam być.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany