Najpopularniejsze zabiegi SPA dla 40-latek

Z badań wynika, że 76% kobiet w wieku 50 lat korzysta z zabiegów spa. Kobiety dzisiaj są bardziej świadome swojego ciała, jego potrzeb oraz swoich pragnień, by jak najdłużej być w dobrej firmie i realizować się na wszystkich polach. Dla wielu kobiet hasło, że życie zaczyna się po 40., oznacza, że można powrócić do skupienia się na sobie. Weekend w SPA z przyjaciółką to zatem coraz częściej poszukiwana oferta.

Świat oczami 40-latek

Z reguły kobiety przez wiele lat po studiach skoncentrowane są na rozwijaniu kariery zawodowej, macierzyństwie lub łączeniu jednego z drugim. Choć starają się w tym czasie również dbać o siebie, to efekty tych starań często weryfikuje życie. Po 40. wiele kobiet ma już stabilną pozycję zawodową, a dzieci w miarę odchowane. Czas w miejscu jednak nie stanął więc i lustro nieubłaganie pokazuje cienie pod oczami, zmarszczki, osłabioną elastyczność skóry. Mając na wyciągnięcie ręki relaks w postaci bogatej rynkowej oferty zabiegów SPA regenerujących, zdrowotnych czy odmładzających, chętnie po nie sięgają. Jeśli taka kuracji może przerodzić się dodatkowo w weekend w SPA z przyjaciółką, powstaje z tego dodatkowa atrakcja. Na jakie zabiegi możemy liczyć w gabinetach?

Zabiegi na twarz i ciało dla czterdziestolatek

Peelingi to jedna z najczęściej wybieranych opcji na odświeżenie i rewitalizację cery czy skóry całego ciała. Stanowią one bardzo dobrą możliwość dogłębnego wprowadzenia pod skórę sporej dawki witamin, składników mineralnych czy kwasu hialuronowego. Przy głębszych zmarszczkach z reguły gabinety kosmetyczne zalecają zabiegi z większą dawką retinolu czy płatkami hydroinfuzyjnymi. W przypadku ciała można pozwolić sobie na zabiegi modelujące sylwetkę, a tym samym ujędrniające, drenujące czy odżywiające i stymulujące tkanki. Masaże ciała to również sposób na wyciszenie, relaks i poradzenie sobie z napięciami i stresem obecnym na co dzień. Weekend w spa z przyjaciółką to idealny moment na czekoladowy masaż nawilżająco – relaksujący i zdecydowanie kojący zmysły niepowtarzalnym aromatem. Gdzie najlepiej wybrać się na taki weekend?

Hotel St. Bruno – najlepsze towarzystwo na weekend

Jeśli wyjazd na weekend to najlepiej w miejsce, które oderwie nas od codzienności. Mazury to region, który już sam w sobie ma walory terapeutyczne w postaci krajobrazów pełnych lasów i jezior. Nie zawiedzie też czyste powietrze i regionalna kuchnia. W Hotelu St. Bruno znajdziemy oferty wakacyjne i weekendowe spełniające potrzeby rodzin z dziećmi czy osób przyjeżdżających służbowo. W ofercie weekendu SPA z przyjaciółką znajdziemy poza noclegiem w luksusowych klimatyzowanych pokojach, gwarantowany peeling całego ciała i voucher na zabieg w postaci czekoladowego masażu, masażu aromaty natury czy zabiegu na twarz. W pokoju zastaniemy natomiast butelkę wina oraz 10% rabat na dodatkowe posiłki w restauracji La Bibliotheque (pakiet weekendu SPA z przyjaciółką obejmuje śniadanie i obiadokolację) oraz dodatkowe zabiegi SPA. W ramach pakietu w nieograniczonym zakresie możemy korzystać z siłowni i strefy wellness z basenem, jacuzzi i sauną fińską.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (11 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany