Najlepsze teksty na podryw – skuteczne i śmieszne oraz najgorsze, których unikaj!

Oto najlepsze teksty na podryw, których możesz użyć jeśli nie jesteś flirciarzem i nie wiesz jak poderwać dziewczynę. Każdy z nich skutecznie oczaruje większość kobiet. Przeczytaj także prawdziwie śmieszne teksty i strzeż się najbardziej prostackich, które także przytaczamy. Część z nich możesz wykorzystać na portalu społecznościowym czy Tinderze. Udowodnią, że piszący je facet ma klasę, styl i jest oryginalny. Opisujemy również mowę ciała, którą trzeba kontrolować podczas podrywania.

Dlaczego mężczyźni używają gotowych tekstów na podryw?

Mężczyźni często posługują się gotowymi tekstami na podryw, aby zrobić wrażenie na kobiecie i zainicjować rozmowę. Część z nich uważa, że te teksty mogą zwiększyć ich szanse na sukces w relacjach miłosnych. Wiele razy inspirują się poradami znalezionymi w Internecie lub dzielą się doświadczeniami z przyjaciółmi.

Najlepsze teksty na podryw

Mężczyźni szukają inspiracji na najlepsze teksty na podryw dziewczyny głównie w internecie. Często boją się improwizacji  i wolą skorzystać ze skutecznej listy na oryginalne lub śmieszne słowne flirty, które pomogą im zdobyć serce kobiety. Jeśli nie macie  pomysłów na rozpoczęcie romansu z obcą osobą, poniżej znajdziecie zbiór  mistrzowskich zagajeń, które gwarantują kolejne spotkania. W naszym zestawieniu uwzględniliśmy także prostackie teksty na bajerę, których należy się wystrzegać! Pamiętaj, czasami ta pierwsza rozmowa może stać się ostatnią, jeśli masz kiepską gadkę na podryw. To, jak rozpoczniesz rozmowę na początku spotkania od razu podpowie kobiecie z kim ma do czynienia. Śmieszne teksty na podryw dziewczyny, fajne gadki, inteligentne czy z humorem – co wybierzesz na początek? Nasze pomysły na rozpoczęcie podrywu gwarantują z dużym prawdopodobieństwem pierwszą randkę! Możesz je także wykorzystać w internecie – na platformach randkowych.

Reakcje kobiet na teksty na podryw

Reakcje kobiet na teksty na podryw mogą być różne. Niektóre kobiety mogą reagować pozytywnie na komplementy i humorystyczne podejście, podczas gdy inne mogą odczuwać zażenowanie lub irytację, szczególnie w przypadku tekstów postrzeganych jako nietaktowne lub aroganckie.

Przykłady różnych typów tekstów na podryw

 • Komplementy: „Masz piękne oczy” lub „Twoje uśmiech rozświetla mój dzień”.
 • Humorystyczne: „Czy wiesz, ile waży niedźwiedź polarny? Wystarczająco, aby przełamać lody”.
 • Poetyckie: „Gdybyś była gwiazdą, rozświetlałabyś każdą moją noc”.
 • Nietaktowne: „Czy Twój tata był złodziejem? Bo ukradł gwiazdy i umieścił je w Twoich oczach”.

Efekty używania tekstów na podryw

Efekty używania tekstów na podryw mogą być różnorodne, od zainicjowania udanej rozmowy i nawiązania kontaktu, po negatywną reakcję i utratę szansy na dalszą komunikację. Dlatego warto zawsze zastanowić się, gdy świadomie chcemy użyć wcześniej wyuczonych treści.

teksty na podryw - dziewczyna i chłopak

Porady dotyczące podrywu

Najlepsze porady dotyczące podrywu to bycie naturalnym, autentycznym i szczerym. Ważne jest, aby skupić się na nawiązaniu prawdziwej, osobistej więzi, zamiast polegać na wyuczonych frazesach. Dobre wrażenie robi również zainteresowanie osobowością i pasjami drugiej osoby.

Inspiracje i źródła tekstów na podryw

Mężczyźni często czerpią inspiracje do tekstów na podryw z internetowych poradników, blogów, a także z wymiany doświadczeń z przyjaciółmi. Są to często powszechne frazesy, które krążą w kulturze masowej i mediach społecznościowych.

W treści poniżej znajdziecie najlepsze teksty na podryw kobiety w różnych sytuacjach. Nie wierzcie jednak, że takie mniej lub bardziej śmieszne gadki na podryw potrafią odmienić pierwszy kontakt, a kobiety po ich usłyszeniu rzucą się Wam na szyję. Takie historie zdarzają się tylko w filmach! Warto mieć w głowie zarys całej bajery z kilkoma scenariuszami, aby nie prowadzić z nią nudnej rozmowy naszpikowanej banałami. Warto pamiętać, że wyuczone frazy na poderwanie kobiety, wrzucone na siłę do rozmowy – mogą odnieść odwrotny skutek i mogą cię pogrążyć.

Poniższe sprawdzone teksty na podryw udowadniają, że piszący lub mówiące je facet jest inteligentny i naprawdę się stara. Jeżeli mężczyzna używa któregoś z  najbardziej żenujących tekstów – kobieta robi się czujna i nie daje się nabrać na pozorną elokwencję.  Przed Wami 50+ TOP pomysłów na śmieszne, mistrzowskie, fajne słowne sposoby na podryw. Zainspiruj się nimi, by stworzyć własne, niebanalne rozpoczęcie rozmowy.

Najlepsze teksty na podryw, które rozpoczynają rozmowę i flirt

Zapamiętaj dobre słowne flirty ułatwiające rozpoczęcie rozmowy, ale  postaraj się przede wszystkim zbudować relację z kobietą. Rozmowa powinna stworzyć emocje między Wami, zaczątek przysłowiowej „chemii” i motyli w brzuchu. Płeć przeciwna lubi flirt i przekomarzanie się. Za pomocą miłych słów na podryw skierowanych do swojej rozmówczyni, staraj się malować obrazy w jej głowie.

Mam sto tysięcy myśli w głowie a co drugie są o tobie

Poniższe propozycje na podryw  nie powinny być traktowane zbyt poważnie, bowiem płeć piękna wyczuwa fałsz i nadęcie. Możesz posiłkować się  jednym lub dwoma tekstami na uwodzenie. Świetną taktyką  jest obrócenie ich w żart. Czyli najpierw je cytujesz (najlepiej wybierz te najbardziej śmieszne) – jako sprawdzone pomysły na podryw prosto z internetu, a potem obróć je w słowną zabawę. P

okaże to kobiecie, że masz poczucie humoru i jesteś zdystansowany do siebie. Jest to lubiana przez płeć przeciwną cecha, która  jednocześnie udowodni, że przygotowałeś się do spotkania. Sprawdzenie cytatów na podryw, miłosnych wierszyków świadczy, że zależy ci na tej znajomości. Niektóre starannie przygotowane mile słowa skierowane do dziewczyny mogą faktycznie przyprawić o trzepot serca.

Na świecie jest ponad 7,5 miliarda oczu, a ja wiem, że Twoje są najpiękniejsze

Jak zagadać do dziewczyny – najbardziej skuteczne pomysły

Te teksty mogą pomóc, gdy widzisz piękną kobietę i nie masz pomysłu na rozpoczęcie flirtu.

 1. „Mam sto tysięcy myśli w głowie a co drugie są o Tobie.”   Nasza opinia: Każda kobieta ceni mężczyznę, który wie, czego chce i nie obawia się tego powiedzieć!

Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale wiem że musisz w niej być - pomysł jak jak zagadać dziewczynęNaszym zdaniem ten tekst przełamuje lody i od razu pokazuje jak bardzo mu zależy i że jest odpowiedzialnym mężczyzną tworzącym plany na przyszłość. Kobiety to lubią!

4. „Zauważyłem, że interesujesz się jazdą na tańcem/rowerze/fotografią/sztuką (do wyboru). Ja także! Może porozmawiamy o tym przy kubku kawy lub herbaty?”   Sądzimy, że wspólne zainteresowania są zawsze doskonałym punktem wyjścia do intersującej rozmowy dla dwojga.  Zdecydowanie dobre zagajenie na podryw płci przeciwnej.

5. „Poznaj kogoś, ko będzie wiedział, że nie jesteś idealna – ale będzie Cię traktował jakbyś była. Tym kimś jestem ja!”  Nasz komentarz: Takie teksty na podryw lubimy – inteligentny, kreatywny i zabawny.

całująca się para

Najbardziej cringe teksty na podryw – żenujące gadki, których musisz się wystrzegać

Poniższych tekstów unikaj jak ognia! To są zdecydowanie najgorsze teksty na podryw i  obciachowe pomysły na rozpoczęcie rozmowy z dziewczyną. Przyprawiają o dreszcze odrazy i prezentują najniższy możliwy poziom zagadywania.

 1. „Masz ładne oczy, ale nie przesadzaj! Nie patrz na mnie tak, jakbyś chciała mnie zjeść!”  Nasza opinia: Prawdziwa żenada!
 2. „Z moim telefonem coś jest nie tak, bo nie mam w nim Twojego numeru.”  Nasz punkt widzenia: Takie zagajenie tylko źle świadczy o pytającym i jego znajomości własnego telefonu.

Twój tata jest złodziejem? Bo chyba skradł wszystkie gwiazdy i ukrył je w Twoich oczachKomentarz: Obrażanie ewentualnego przyszłego teścia już na początku znajomości to nie jest dobry pomysł. Nie wróży to nic dobrego.

5. „- Masz chłopaka? -Mam – Pytam, bo wyglądasz na taką, która mogłaby mieć ich dwóch!”   Bez komentarza – wystarczy uśmiech politowania.

6. „Przepraszam… nie jestem tym typem faceta, który zaczepia każdą piękną dziewczynę … (tu pauza ), a właściwie to tak, jestem takim typem mężczyzny.” Nasza opinia: Okazywanie niezdecydowania na samym początku znajomości, a do tego brak umiejętności samookreślenia…. Nie jest to przekonujące!

7. Czy Twój tatuś nie był ogrodnikiem? Bo masz wprost cudowne arbuzy!

8. No to jak, kupić ci drinka, czy wolisz może kasę?

9. Wyobraź sobie, że Twoja lewa noga to Wielkanoc, a prawa Boże Narodzenie. Czy mogę odwiedzić Cię gdzieś między Świętami?

10. Chciałbym zaprosić Cię na randkę, ale obawiam się, że jesteś tak gorąca, że nie wytrzymam tego żaru.

11.

Tak naprawdę jestem o wiele niższy, niż się teraz wydaje. Po prostu siedzę na swoim portfelu.

Jeśli usłyszałaś podobne teksty i… jednak dałaś się na nie uwieść – przeczytaj o czym rozmawiać na pierwszej randce:

Śmieszne teksty na podryw – najlepsze podrywy z humorem

Oto inspiracje na zabawne i niebanalne zagajenia, które pomogą przełamać pierwsze lody i rozpocząć flirt.

 1. „Hej, Mała. Czas zapłacić czynsz za mieszkanie w moim sercu!”   Komentarz: Hmmm…. wieloznaczne – budzi dużo niebanalnych skojarzeń.
 2. „Sorry, ale wisisz mi drinka. Dlaczego? Bo jak Cię zobaczyłem, to upuściłem swojego.” Nasz komentarz: Od razu wprowadza lekką atmosferę.
 3. „Którędy wracasz do domu, bo idę w tą samą stronę…” Nasza opinia: Może oklepane, ale może być chwytliwe.
 4. „Przestanę Cię kochać, jeśli jabłko wyrośnie na drzewku cytrynowym w dniu 30 lutego.”   Komentarz: Oryginalne z fajnymi skojarzeniami.
 5. „Jestem pisarzem i piszę książkę… telefoniczną i brakuje mi tylko Twojego numeru.”   Co o tym sądzimy? Nam się podoba i wywołał uśmiech na twarzy.

Sorry, ale wisisz mi drinka. Dlaczego? Bo jak Cię zobaczyłem, to upuściłem swojego - przykład śmiesznego tekstu na flirt

Po więcej śmiesznych tekstów na zagajenie kliknij poniżej do naszego innego artykułu:

najlepsze teksty na podryw

Mistrzowskie teksty na podryw

Poniższe teksty są  nie tylko skuteczne, ale sprawdzone w wielu sytuacjach! Zainspiruj się nimi, by oczarować płeć przeciwną.

 1. „Mam wrażenie, że widziałem cię w Księdze Rekordów Guinnessa na stronie z najpiękniejszą dziewczyną świata!” Nasza opinia: Robi wrażenie na każdej przedstawicielce płci pięknej!

Zrobię Ci zdjęcie, żeby Mikołaj wiedział, co chcę pod choinkę.Nasz komentarz: Doskonały w okresie przedświątecznym.

3. „Hej, otrzymałem przed chwilą skargę. Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden anioł. Nie wydam Cię jeśli się przedstawisz.” Nasza opinia: Kobiety lubią anioły – a zatem tekst trafiony!

4. „Hej, zabieram Cię stąd! Jesteś zbyt piękna, by puścić Cię wolno!” Co sądzimy o tym tekście? Jest świetny, bowiem  płeć przeciwna lubi zdecydowanych facetów.

5. „Czy mogę pójść z tobą do domu? Moi rodzice zawsze mi powtarzali, abym szedł za swoimi marzeniami.” Nasza opinia: Romantycznie i lekko z humorem.

 

idąca para zakochanych

Teksty na podryw chemiczne

Jeśli pragniesz zaimponować dziewczynie wiedzą – spróbuj takich zagajeń:

 • Jesteś może zrobiona z miedzi i telluru? Bo jesteś CuTe
 • Uległem przed tobą jak dysocjacja
 • Cześć, składasz  się może z selenu, potasu i krzemu? Bo jesteś SeKSi

Jak zacząć pisać tekst na podryw na Tinderze?

profil mężczyzny na Tinderze

Niektórzy mężczyźni robią wszystko, aby pisząc pierwszą wiadomość w portalu społecznościowym lub randkowym Tinder wykazać się kreatywnością. Pisane przez nich zagajenia potrafią zaskoczyć nawet najbardziej oczytaną kobietę. Inni faceci natomiast po prostu kopiują i wklejają fragmenty z internetu.  To właśnie taki typ na pierwszej randce ” w realu” mówi swojej sympatii z Tindera:  „jesteś ładniejsza niż na zdjęciu, a na nim już byłaś piękna”. Banalny i oklepany podryw – zgadzasz się? Unikaj zatem takich zagajeń i przygotuj się do rozpoczęcia flirtowania, ale z głową.

Cześć jestem facetem, który nie owija w bawełnę. Mam na imię ... i muszę ci powiedzieć że jesteś po prostu piękna

W dobie wymyślnych bajerów, taki zwykły tekst na podryw nie jest banałem!  Bezpretensjonalny i skuteczny. Jego plusem jest także to, że zwykle odpowiada się na takie pytanie. I to jest ten dobry początek na rozpoczęcie konwersacji.

Najlepsze cytaty o miłości na rozpoczęcie flirtu

Kobiety lubią romantyków znających wiersze i oczytanych facetów. Podpowiadamy zatem cytaty o miłości, które możecie wykorzystać w rozmowie i sprawić dobre wrażenie na dzień dobry.

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - cytat

 • Jesteś duszą Wszechświata i duszy Wszechświatem!  – Julian Tuwim

 • I gdy myślę o tobie to tak jakby motyl trzepotał w dłoni uwięziony i ślepy – Halina Poświatowska

 • Wolę jedno życie z tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata – J.R.R. Tolkien

 • Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić, to tylko jedno – miłować. Jan Paweł II

Teksty na podryw z filmów

Przeczytaj jakimi tekstami posługiwali się bohaterowie z kultowych filmów i komedii romantycznych

 • Jack Nicholson w filmie „Lepiej być nie może”

Dla ciebie chcę stać się lepszym facetem - cytat

 • Will Smith w filmie „Hitch”

Z jednej strony facet ma wielki problem z zagadaniem do kobiety, która wygląda jak ty. A z drugiej strony - czy będziemy gadać? cytat

 • Matthew Perry w filmie „Polubić czy poślubić „

cytat Jesteś wszystkim, czego zawsze chciałem, a nigdy sobie z tego nie zdawałem sprawy

Podrywanie a mowa ciała – o tym nie możesz zapomnieć!

Pamiętaj także, aby twoja mowa ciała była zgodna z Twoim przekazem. Bądź energetyczny (nikt nie lubi „ciamciaków” podczas pierwszego spotkania) i na luzie. Pozostań w stałym kontakcie wzrokowym, uśmiechaj się często. Staraj się być pewny siebie. Kobiety wyczuwają spiętego mężczyznę, który udaje kogoś, kim nie jest, a do tego sypie żenującymi gadkami. Staraj się trzymać głowę wysoko, nie krzyżuj rąk. Okazuj niewerbalne zainteresowanie tym, co mówi podrywana przez ciebie osoba. Pod żadnym pozorem podczas rozmowy nie sprawdzaj swojego telefonu komórkowego!

Podrywanie a mowa ciała

Różnorodne słowne zagajenia mają jeden cel – start flirtu, który doprowadzi Was do randki. Samo rozpoczęcie rozmowy z nieznajomą kobietą  bywa różne: lekko żenujące, zabawne, inteligentne i fajne – czyli trafione w punkt. Nie ma jednego sprawdzonego sposobu zagadania, bo każdy z nas jest inny. I bardzo dobrze, bo dzięki temu nasze życie jest ciekawe i nigdy do końca nie wiemy, jaki efekt przyniosą nasze starania. Jeśli znacie ciekawe i dobre teksty na podryw i  początek rozmowy – napiszcie w komentarzach. Czekamy także na – Waszym zdaniem – najgłupszy tekst na podryw.

Jak rozpocząć flirt w konkretnych sytuacjach?

Oto kilka inspiracji na zagajenie nieznajomej osoby płci pięknej w konkretnych sytuacjach życiowych.

 • Księgarnia: Stań obok dziewczyny, która czyta/przegląda książkę. Wyjmij inną z półki a po chwili powiedz: – “Moja książka jest po prostu beznadziejna! A jak jest z Twoją? Ciekawa?”
 • Sklep spożywczy: Widzisz, że kobieta  wybiera jakiś produkt spożywczy, ale widać, że nie jest przekonana do jego zakupu, możesz powiedzieć: – „Nie kupuj  tego/tych ….. (nazwa produktu). Mój kolega spróbował i nie było dobre. Lepiej weź to. Zdrowsze i smaczniejsze”.
 • Sklep z ubraniami: Weź do ręki dwie podobne rzeczy, podejdź do swojej przyszłej sympatii i zapytaj: – „Potrzebuję kobiecej porady. Możesz mi powiedzieć w czym lepiej wyglądam? Proszę”
 • Szkoła lub uczelnia: Podejdź do dziewczyny i zapytaj:- „Nie wiesz gdzie jest sklep z jakimiś tanimi rzeczami –  szukam prezentu dla mojej młodszej siostry. A może masz jakiś pomysł, co mogę  kupić jej w prezencie?”
 • W barze: Gdy wchodzisz z kolegą do baru i widzisz dziewczyny, które się Wam podobają: – „Cześć dziewczyny. Czy jesteście aż tak nieśmiałe? Siedzimy z kumplem już od kilku minut, a Wy  nie powiedziałyście do nas nawet cześć!”

W konkretnych sytuacjach użyj naszych tekstów na podryw. Postaw na mistrzowskie, romantyczne lub śmieszne z humorem. Dzięki ich skuteczności osiągniesz cel i umówisz się z wybraną dziewczyną.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (269 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...