Najlepsze lampy do hybryd dla salonów kosmetycznych

Spis treści:

Paznokcie hybrydowe to jedna z najchętniej wybieranych usług w salonach kosmetycznych. Zabieg pozwala na uzyskanie wyjątkowo trwałej stylizacji. Ogromną zaletą pozostaje szeroka paleta barwna oraz możliwość przedłużania płytki. Cały proces polega na nałożeniu specjalnego lakieru, który zostaje następnie utwardzony pod specjalistyczną lampą. W dzisiejszym artykule podpowiemy, które z nich przydadzą się w salonie kosmetycznym!

Jak wybrać najlepszy sprzęt do salonu kosmetycznego?

Chcesz otworzyć swój własny salon kosmetyczny? Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie zakupu wyposażenia? Podczas wyboru mebli i urządzeń postaw na jakość i funkcjonalność. Pamiętaj o tym, że sprzęt będzie użytkowany przez wiele osób każdego dnia. Właśnie dlatego powinien pozostawać odporny na uszkodzenia oraz ułatwiać zachowanie najwyższego poziomu higieny. Wybrane wyposażenia musi być wygodne zarówno dla osób wykonujących zabiegi, jak i dla klientów.

W pierwszej kolejności zastanów się, jakie zabiegi zamierzasz wykonywać. Sprzęt oraz meble powinny zostać dopasowane do oferty zakładu. Jeśli chcesz zająć się stylizacją paznokci, w Twoim salonie nie może zabraknąć praktycznej lampy do hybryd. To właśnie ten rodzaj manicure’u cieszy się największą popularnością wśród klientek na całym świecie. Zastanawiasz się, co jeszcze powinno znaleźć się w Twoim gabinecie? Już dziś sprawdź praktyczny poradnik Media Expert!

Jaki rodzaj lampy do hybryd wybrać?

Lakier hybrydowy wyróżnia się tym, że wyjątkowo długo utrzymuje się na paznokciach. Stylizacja zachowuje swoje walory estetyczne aż do 3-4 tygodni. Niezbędnym elementem zabiegu pozostaje utwardzenie lakieru pod lampą, która odpowiada za przekształcanie się merów w polimery. Na rynku dostępne są profesjonalne lampy UV oraz LED. Najlepszym wyborem do salonu mogą okazać się jednak urządzenia UV/LED, które posiadają dwie długości fali. Dzięki temu z powodzeniem utwardzają każdy rodzaj lakierów żelowych i hybrydowych.

Podczas zakupów uwzględnij także moc. Jeśli szukasz modelu do użytku profesjonalnego, sięgnij po sprzęt o wyższej mocy, która pozwoli na maksymalne skrócenie czasu naświetlania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości i jakości stylizacji. Do salonu wybierz lampę do paznokci o mocy wynoszącej co najmniej 48W. Najlepiej sprawdzą się jednak urządzenia 54- lub 72-watowe.  Zwróć przy tym uwagę na kształt. Kieruj się w stronę zamkniętej lampy bezcieniowej, która zapewni równomierne naświetlanie wszystkich paznokci.

Jaką lampę do hybryd wybrać do salonu kosmetycznego?

W salonie kosmetycznym doskonale spisze się minimalistyczna lampa UV/LED SUNONE Salon X 280W wyposażona w tryb Low Heat, który znacznie podnosi komfort klientek. Model posiada dodatkowo czujnik ruchu, dzięki czemu automatycznie włącza się po włożeniu dłoni do urządzenia i wyłącza po zakończeniu utwardzania. Co więcej, zastosowanie wysokiej jakości tworzyw ułatwia utrzymanie sprzętu w czystości.

Sprawdzonym wyborem będzie również innowacyjny model ORO-MED Oro-Sun wykorzystujący technologię UV i LED. Właśnie dlatego z powodzeniem utwardzi stylizacje żelowe i hybrydowe. Wyróżnia się energooszczędnym źródłem światła o dużej mocy, pozwalając na maksymalne skrócenie czasu wykonywania zabiegu. Odpinany panel dolny sprawia, że wykorzystasz lampę także do pedicure’u.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
zapisuję głos...