Najlepsze filmy świąteczne 2022. Poznaj najnowsze świąteczne produkcje warte obejrzenia

Święta oraz czas poprzedzający je warto umilić sobie wieczór ciekawymi filmami świątecznymi. Znajdziemy je nie tylko w telewizji, ale i na popularnych platformach streamingowych, w tym oczywiście na Netflixie. W tym roku platforma streamingowa przygotowała kilka nowych produkcji, a także udostępniła starsze tytuły, które pojawiły się w poprzednich latach. Zebrałyśmy dla Was najlepsze filmy świąteczne 2022.

Najlepsze filmy świąteczne 2022

Najlepsze filmy świąteczne 2022

Najlepsze filmy świąteczne 2022 – co obejrzeć?

Fajne filmy świąteczne to coś, co większość z nas kocha oglądać i często sięga w grudniowe popołudnia. Nawet jeśli uwielbiacie klasyki, czasami warto obejrzeć coś nowszego. Oto nasze polecenia dla Was – pięć najciekawszych tytułów z krótkim opisem i zwiastunem. Zajrzyjcie do nich, by spędzić miło czas w świątecznym nastroju!

“Niezapomniane święta”

Film “Niezapomniane święta” dostępny jest jako nowość na Netfliksie. Historia opowiada o rozpieszczonej dziedziczce hotelu, która po wypadku traci pamięć i opiekuje się nią przystojny właściciel górskiego pensjonatu. Czy razem uda im się odzyskać jej wspomnienia i cieszyć się niezapomnianymi świętami? W role główne wcielili się Lindsay Lohan i Chord Overstreet.

“Dziennik Noel”

„Dziennik Noel” to film, który powstał na podstawie książki o takim samym tytule. Jake Turner ma wiele bestsellerowych książek na swoim koncie, ale mimo swojej popularności nie ma z kim spędzić Świąt Bożego Narodzenia. Kilka dni przed 24 grudnia dowiaduje się o śmierci swojej matki i decyduje się wrócić do rodzinnych stron, by posprzątać posiadłość. W domu spotyka tajemniczą Rachel, z którą ma wspólną przeszłość. Kluczem do rozwiązania zagadki okazuje się stary dziennik.

“Święta z Tobą”

Jeśli szukacie lekkiej i romantycznej komedii na święta, warto zajrzeć do filmu „Święta z Tobą” dostępnego na Netflixie. Główną bohaterką jest Angelina, znana piosenkarka pop, która szuka zmian w swoim życiu i decyduje się spełnić marzenie młodej fanki. W miasteczku dziewczynki Angelina zostaje ciepło przyjęta i poznaje osobę, która staje się dla niej ważna. Czy uda jej się odnaleźć radość życia i spędzić niezapomniane święta?

“Jeszcze przed Świętami”

„Jeszcze przed świętami” – nowa polska komedia romantyczna od Netflixa, miała premierę 6 grudnia. W tej produkcji widzimy młodą kurierkę, która musi się spieszyć, aby na czas dostarczyć wszystkie paczki, ponieważ kolega z pracy spiskuje przeciwko niej.

„Nienawidzę świąt”

Od 7 grudnia w ofercie Netflixa można oglądać też serial w klimacie świąteczny zatytułowany „Nienawidzę świąt”. Jest to opowieść o pielęgniarce, która ze względu na swoją pracę nie miała dotąd czasu na poszukiwanie drugiej połówki. Kiedy nadchodzi grudzień, kobieta rozpoczyna desperackie poszukiwania partnera na rodzinną wigilię.

„Randki od święta”

„Randki od święta” to film skierowany do nieco starszych widzów, w którym głównymi bohaterami są Sloane i Jackson – oboje są singlami i nie lubią świąt. Po przypadkowym spotkaniu postanawiają być przyjaciółmi „od święta”, spotykając się na różnych imprezach i uroczystościach, by uniknąć niezręcznych pytań od rodziny. Jednak z czasem zaczynają odczuwać, że łączy ich coś więcej.

„Scrooge: Opowieść wigilijna”

„Scrooge: Opowieść wigilijna” to najnowsza ekranizacja klasycznej opowieści Charlesa Dickensa. Film opowiada historię Ebenezera Scrooge’a, który przez całe swoje życie nie był dobrym człowiekiem, ale ma ostatnią szansę, by zmienić swoją przyszłość. Ta animacja dla całej rodziny została udekorowana pięknymi i klimatycznymi utworami muzycznymi.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (29 głosów, średnia: 4,90 z 5)
zapisuję głos...