Najlepsze cechy żelazka z generatorem pary – Philips PerfectCare

Rynek urządzeń należących do grupy małego AGD rozwija się w niesamowicie dynamicznym tempie. Przykład tych zmian widzimy, obserwując chociażby to, co dzieje się w obszarze żelazek i generatorów pary. To właśnie generatory pary, będący naturalnym następcą tradycyjnego żelazka stała się hitem i powoli wypiera swoje starsze rodzeństwo. Dzisiaj przedstawiamy najlepszy produkt z tej grupy – generator pary Philips PerfectCare. Jakie cechy tego znakomitego urządzenia można uznać za najlepsze? Przekonajmy się!

Najlepsze cechy żelazka z generatorem pary - Philips PerfectCare

Bezpieczeństwo dla ubrań i komfort dla użytkowników

Generator pary Philips PerfectCare został wręcz naszpikowany nowoczesnymi technologiami, które zmieniają oblicze prasowania z niechcianego obowiązku na prawdziwą przyjemność. Ile razy zdarzyło nam się pozostawić na kilka chwil żelazko na ubraniu, co skutkowało przypaleniem go i nieodwracalnymi stratami? Z generatorem pary Philips PerfectCare taki scenariusz jest niemożliwy. Nawet gdy pozostawimy żelazko na ubraniu i przez chwile żaden ruch urządzenia nie zostanie zidentyfikowany, generator pary błyskawicznie chłodzi stopę, gwarantując nam idealny stan ubrań. Co więcej, Philips PerfectCare wyposażony jest w automatyczną regulację temperatury i pary. Od teraz to żelazko oraz technologia sztucznej inteligencji rozpoznaje, jaki materiał prasujemy i na podstawie tych danych dostosuje parametry prasowania tak, by było ono efektywne i komfortowe dla nas.

Technologia ActiveSense

To właśnie technologia ActiveSense, która bazuje na wbudowanej w generatorze kamerze, zawiera w swojej bazie tysiące wzorów różnych tkanin, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające materiały zostaną zidentyfikowane przez urządzenie, a parametry prasowania zostaną precyzyjnie dopasowane do potrzeb. Jeśli prasujemy gruby materiał, jak na przykład spodnie jeansowe, temperatura generatora oraz ilość pary znacznie się zwiększy i zmniejszy się zaraz w momencie, gdy kolejnym ubraniem będzie miękka i delikatna bluzeczka. 

Bardzo łatwa obsługa Philips PerfectCare

Obsługa generatora pary Philips PerfectCare jest dziecinnie prosta. Szybko wykorzystać pełen potencjał urządzenia, prasując nie tylko w poziomie, ale również w pionie! Efektywne prasowanie pionowe zapewnia nam potężny wyrzut pary, który w łatwy sposób zapewni nam pięknie wyprasowane firany czy zasłony bez potrzeby ich ściągania. Prasując, nie musimy w żaden sposób sygnalizować trybu poziomego lub pionowego – żelazko samodzielnie rozpozna, jaki kierunek prasowania przybraliśmy i dostosuje pod to tryb prasowania i generowania pary. Philips PerfectCare to urządzenie, które charakteryzuje się bardzo pojemnym zbiornikiem na wodę, mieszczącym nawet 1,8 litra. To pozwoli nam na spokojne 2 godziny prasowania. Co, gdy woda w zbiorniku będzie się kończyć? Inteligentne urządzenie powiadomi nas o tym, uruchamiając specjalną lampkę kontrolną.

Philips PerfectCare wyposażony jest również w innowacyjną funkcję Easy De-Calc Plus, która pozwoli nam na cieszenie się generatorem pary przez długie lata. Gdy przychodzi czas na proces odkamieniania, żelazko przypomni nam o tym zarówno za pośrednictwem sygnału dźwiękowego, jak i świetlnego.

Jak widać, generatory marki Philips, ale również inne urządzenia tego typu jak stacja parowa Tefal to najwyższej klasy odkrycie technologiczne, które z tak prozaicznej czynności, jaką jest prasowanie, potrafi uczynić czystą przyjemność, do której będziemy wracać coraz częściej.

Krótki przewodnik, który wyjaśnia znaczenie symboli na etykietach ubrań

Krótki przewodnik, który wyjaśnia znaczenie symboli na etykietach ubrań

Na opakowaniach oraz metkach produktów tekstylnych znajdują się różnego rodzaju oznaczenia. Symbole dotyczące prania, prasowania i suszenia tkanin  informują, jak należy dbać o ciuchy, domowe tekstylia, kołdry i poduszki– wskazują m.in. temperaturę prania czy sposób

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,85 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany