Najlepsze cechy żelazka z generatorem pary – Philips PerfectCare

Rynek urządzeń należących do grupy małego AGD rozwija się w niesamowicie dynamicznym tempie. Przykład tych zmian widzimy, obserwując chociażby to, co dzieje się w obszarze żelazek i generatorów pary. To właśnie generatory pary, będący naturalnym następcą tradycyjnego żelazka stała się hitem i powoli wypiera swoje starsze rodzeństwo. Dzisiaj przedstawiamy najlepszy produkt z tej grupy – generator pary Philips PerfectCare. Jakie cechy tego znakomitego urządzenia można uznać za najlepsze? Przekonajmy się!

Najlepsze cechy żelazka z generatorem pary - Philips PerfectCare

Bezpieczeństwo dla ubrań i komfort dla użytkowników

Generator pary Philips PerfectCare został wręcz naszpikowany nowoczesnymi technologiami, które zmieniają oblicze prasowania z niechcianego obowiązku na prawdziwą przyjemność. Ile razy zdarzyło nam się pozostawić na kilka chwil żelazko na ubraniu, co skutkowało przypaleniem go i nieodwracalnymi stratami? Z generatorem pary Philips PerfectCare taki scenariusz jest niemożliwy. Nawet gdy pozostawimy żelazko na ubraniu i przez chwile żaden ruch urządzenia nie zostanie zidentyfikowany, generator pary błyskawicznie chłodzi stopę, gwarantując nam idealny stan ubrań. Co więcej, Philips PerfectCare wyposażony jest w automatyczną regulację temperatury i pary. Od teraz to żelazko oraz technologia sztucznej inteligencji rozpoznaje, jaki materiał prasujemy i na podstawie tych danych dostosuje parametry prasowania tak, by było ono efektywne i komfortowe dla nas.

Technologia ActiveSense

To właśnie technologia ActiveSense, która bazuje na wbudowanej w generatorze kamerze, zawiera w swojej bazie tysiące wzorów różnych tkanin, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające materiały zostaną zidentyfikowane przez urządzenie, a parametry prasowania zostaną precyzyjnie dopasowane do potrzeb. Jeśli prasujemy gruby materiał, jak na przykład spodnie jeansowe, temperatura generatora oraz ilość pary znacznie się zwiększy i zmniejszy się zaraz w momencie, gdy kolejnym ubraniem będzie miękka i delikatna bluzeczka. 

Bardzo łatwa obsługa Philips PerfectCare

Obsługa generatora pary Philips PerfectCare jest dziecinnie prosta. Szybko wykorzystać pełen potencjał urządzenia, prasując nie tylko w poziomie, ale również w pionie! Efektywne prasowanie pionowe zapewnia nam potężny wyrzut pary, który w łatwy sposób zapewni nam pięknie wyprasowane firany czy zasłony bez potrzeby ich ściągania. Prasując, nie musimy w żaden sposób sygnalizować trybu poziomego lub pionowego – żelazko samodzielnie rozpozna, jaki kierunek prasowania przybraliśmy i dostosuje pod to tryb prasowania i generowania pary. Philips PerfectCare to urządzenie, które charakteryzuje się bardzo pojemnym zbiornikiem na wodę, mieszczącym nawet 1,8 litra. To pozwoli nam na spokojne 2 godziny prasowania. Co, gdy woda w zbiorniku będzie się kończyć? Inteligentne urządzenie powiadomi nas o tym, uruchamiając specjalną lampkę kontrolną.

Philips PerfectCare wyposażony jest również w innowacyjną funkcję Easy De-Calc Plus, która pozwoli nam na cieszenie się generatorem pary przez długie lata. Gdy przychodzi czas na proces odkamieniania, żelazko przypomni nam o tym zarówno za pośrednictwem sygnału dźwiękowego, jak i świetlnego.

Jak widać, generatory marki Philips, ale również inne urządzenia tego typu jak stacja parowa Tefal to najwyższej klasy odkrycie technologiczne, które z tak prozaicznej czynności, jaką jest prasowanie, potrafi uczynić czystą przyjemność, do której będziemy wracać coraz częściej.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (41 głosów, średnia: 4,85 z 5)
zapisuję głos...