TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi – wykonasz ją sama w domu!

Henna pudrowa to najnowsza metoda na naturalne podkreślenie brwi. Daje naturalny efekt zagęszczenia brwi. Efekt utrzymuje się do 2 tygodni. Jest o wiele tańsza niż makijaż permanentny i możemy zrobić ją samodzielnie w domu. Nie jest oczywiście tak samo trwała, ale przy regularnym wykonywaniu henny pudrowej możesz zawsze cieszyć się pięknymi brwiami. Jeśli szukasz najlepszej henny pudrowej do brwi do użytku w domu, poniżej znajdziesz kilka propozycji! 

Spis treści:

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi – to zestawienie najlepszych produktów do stylizacji brwi. Ponieważ zabieg henny pudrowej wciąż jest nowością na rynku, nie znajdziemy jeszcze dużo propozycji. Udało nam się jednak wybrać “Top 5”.

Najlepsza henna do brwi TOP5

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi

Henna pudrowa do brwi, podobnie jak każdy inny nowy produkt, wymaga przetestowania przed użyciem. Nałóż ją na mały fragment skóry i sprawdź, czy nie wywołuje podrażnień. Przed użyciem henny do brwi należy dokładnie umyć twarz i usunąć makijaż, aby uzyskać najlepszy efekt.

Henna pudrowa to hit wśród zabiegów! Czym się różni henna pudrowa od zwykłej? jak długo się trzyma? Odpowiadamy!

Henna pudrowa to hit wśród zabiegów! Czym się różni henna pudrowa od zwykłej? jak długo się trzyma? Odpowiadamy!

Moda na pięknie podkreślone brwi trwa w najlepsze. Choć dawniej brwi wydawały się być tylko dodatkiem do naszego looku, dziś już wiemy, że są oprawą oczu i wpływają na cały wygląd twarzy. Henna pudrowa to innowacyjny sposób na piękne brwi, ale przy tym nieinwazyjny. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie tylko stylizuje brwi, ale też odżywia włoski i poprawia ich naturalną kondycję.

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: DELIA Eyebrow Expert

DELIA Eyebrow Expert to henna pudrowa do brwi, którą można wykonać w domu. Zapewnia naturalny efekt. Podkreśla brwi i optycznie zagęszcza włoski, troszcząc się również o ich kondycję. To wszystko dzięki zawartości naturalnych ziół, sprowadzanych prosto z Indii. Chna i basma sprawią, że Twoje brwi staną się mocniejsze i odżywione.

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi_ DELIA Eyebrow Expert

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi, DELIA Eyebrow Expert 27,99 zł

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: VENITA pudrowa henna do brwi

VENITA pudrowa henna do brwi zapewnia długotrwały i intensywny efekt, poprawia kondycję brwi oraz optycznie zwiększa ich gęstość. Mikro pudrowa formuła maksymalnie zwiększa powierzchnię kontaktu z włosem, dzięki czemu składniki aktywne lepiej wnikają w jego strukturę nadając jeszcze głębszy i bardziej trwały efekt. Henna pudrowa nie wymaga stosowania agresywnego aktywatora, do jej przygotowania wystarczy zwykła woda.

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi_ VENITA pudrowa henna do brwi

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: VENITA pudrowa henna do brwi. 21,99 zł

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: Lexelle Beauty Henna Pudrowa

Henna pudrowa Lexelle Beauty Henna obejmuje gamę kolorów: Golden Brown, Medium brown, Chocolate, Dark Brown, Black. Każdy kolor można używać do samodzielnej pigmentacji, ale również masz możliwość stworzyć indywidualne mieszanki kolorystyczne dedykowane twoim klientom. Wysokiej jakości henna pudrowa Lexelle pozwala na uzyskanie jeszcze trwalszego efektu.

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi_ Lexelle Beauty Henna Pudrowa

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: Lexelle Beauty Henna Pudrowa. 79 zł

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: Wonder Lashes Brow, Henna pudrowa

Henna Wonder Lashes to produkt do koloryzacji brwi naturalną henną pudrową z efektem tatuażu na skórze, który utrzymuje się do 2 tygodni. Każda saszetka zawiera skoncentrowany produkt, który pozwoli na wykonanie ok 30 aplikacji. W opakowaniu znajdują się 3 takie saszetki. Efekt utrzymuje się przez ok. 2 tygodnie na skórze i 4 na włoskach. 

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi_ Wonder Lashes Brow, Henna pudrowa

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: Wonder Lashes Brow, Henna pudrowa. 59 zł

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: CC Brow Henna pudrowa

CC Brow Henna to innowacyjna technika stylizacji i koloryzacji brwi. Henna pudrowa na brwi jest uważany za przełom w metodach koloryzacji brwi. Dzięki w pełni naturalnej bazie pielęgnuje i przywraca włosom strukturę. Henna pudrowa CC Brow Henna jest odpowiedzią na tradycyjną koloryzację brwi. Zabarwienie pozostaje na skórze przez 7-14 dni, a na włoskach do 6 tygodni. Trwałość zabiegu zależy od rodzaju skóry i włosa. Nie wymaga stosowania nadtlenku wodoru i specjalnego środka utleniającego.

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi_ CC Brow Henna pudrowa

TOP 5 Najlepsza henna pudrowa do brwi: CC Brow Henna pudrowa. ok. 70 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (18 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany