Najlepsza data na ślub 2020? Przyszli nowożeńcy nie mają wątpliwości!

Organizacja ślubu, szczególnie z wielkim weselem, to prawdziwe wyzwanie, za realizację którego trzeba się zabrać z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Trzeba przecież znaleźć odpowiednią salę, wybrać idealnie leżącą suknię, zamówić fotografa i muzyczny zespół, a później wybrać zaproszenia, dekoracje i przekąski. Dla wielu par równie ważna jak wszystkie te elementy jest jednak także data ślubu. Zależy im, żeby wydawała się ona magiczna, matematycznie precyzyjna, wskazana jakby przez przeznaczenie… Jaka data w tym roku wydaje się nowożeńcom najbardziej obiecująca? Sprawdziliśmy to!

Czy wspólnie z narzeczonym zastanawiacie się, kiedy najlepiej wziąć ślub? Z jednej strony wydaje Wam się, że najistotniejszą rolę odgrywają czynniki pogodowe przez co bierzecie pod uwagę lato, ale z drugiej doszukujecie się w liczbach mistycznej symboliki? A może po prostu poszukujecie daty, którą łatwo Wam będzie zapamiętać? Niezależnie od tego, jakie pobudki Wami kierują, warto sprawdzić, jaka jest najpopularniejsza, czyli zdaniem wielu najlepsza data na ślub 2020!

najlepsza data na ślub 2020

źródło: www.unsplash.com

Najlepsza data na ślub 2020? Przyszli nowożeńcy nie mają wątpliwości!

Wiele kobiet postrzega moment zamążpójścia jako punkt zwrotny w swoim życiu. Wierzą one, że w dniu wypowiedzenia sakramentalnego „tak” wkraczają na nową ścieżkę ku przyszłości i dlatego nie może się to odbyć w byle jakim miejscu kalendarza. Najczęściej biorą one oczywiście pod uwagę aspekty, takie jak przewidywana pogoda, przesądna obecność litery „r” w nazwie miesiąca i możliwości logistyczne związane z przyjazdem gości na ślub w wybrany dzień. Dla niektórych liczą się jednak także same cyfry, z jakich będzie się składać data. Wierzą, że przyniosą im szczęście, dadzą łatwo się zapamiętać, a nawet utworzą korzystną numerologicznie formację. Nie bez znaczenie mogą być nawet towarzyszące danej dacie astrologiczne układu gwiazd. Na jaką datę wskazują w tym roku znawcy tematu?

 

Jaka jest najlepsza data na ślub 2020?

najlepsza data na ślub 2020

źródło: www.pixabay.com

Łatwo się domyślić, że przez wzgląd na kompozycję bliźniaczych cyfr w dacie, które tak bardzo cenią sobie nowożeńcy, dwie wyjątkowo pożądane dni już przeminęły. Chodzi o2.02.2020 i 20.02.2020. Większość młodych par nie gustuje jednak w sukniach ślubnych z długim rękawem i narzutkach z białego futerka ani w zimowych ślubach, podczas których nie można ani na chwilę przenieść imprezy na świeże powietrze. Z tego powodu na pierwszym planie szybko znalazły się kolejne „pięknie prezentujące się” daty. Wśród nich zdecydowanie największym powodzeniem cieszy się podobno 10 października. Zwróćcie uwagę na interesujący wydźwięk zapisu: 10.10.2020. Zdaniem niektórych bliźniaczy charakter zawartych w nim liczb wróży murowane powodzenie. 

Narzeczeni rezerwują też ponoć sale i kościoły na dni: 4 kwietnia (4.04.2020), 6 czerwca (6.06.2020) i 8 sierpnia (8.08.2020).

 

Co o tym sądzicie? Czy Wy również planujecie (a może już celebrowałyście) własny ślub na jakiś pieczołowicie wybrany dzień?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (104 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...